Війна

Над російським Санкт-Петербургом закрили повітря та оголосили спецоперацію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Росії закрили небо над Санкт-Петербургом для польотів цивільної авіації через зафіксований невідомий об’єкт, повідомляє DT.ua. Згідно з даними  сервісу Flightradar24 аеропорт Пулково тимчасово не приймає та не відправляє літаки, а в небі працює військова авіація Росії. Мова йде про як мінімум два винищувачі — Су-35 та МіГ-31.

В місцевій адміністрації Санкт-Петербурга заявили, що «в аеропорту Пулково оголошено затримку рейсів до 12 годин». Причини влада не назвала. Водночас російське державне агентство ТАСС із посиланням на джерела пише, що повітряний простір закрито у радіусі 200 км до 13:20 за місцевим часом.

За попередніми даними над містом зафіксували «невпізнаний об’єкт, схожий на великий безпілотник». Також в регіоні оголошено спецоперацію «Килим».

Згідно з нормами російських спецорганів, сигнал «Килим» може бути оголошено в таких випадках:

  • при незаконному перетині повітряним судном державного кордону РФ,
  • при застосуванні зброї та бойової техніки ЗС РФ з повітряного судна-порушника,
  • у разі появи у повітряному просторі непізнаних повітряних суден та «інших матеріальних об’єктів».

О 11:00 в адміністрації міста заявили, що невпізнаний об’єкт, через який закривали повітряний простір та розвертали літаки, не виявили.  Офіційно цю інформацію також не підтвердили. Обмеження у повітряному просторі зняли.

Молдова 14 лютого несподівано  закривала  свій повітряний простір на кілька годин через фіксацію в небі невідомого розвідувального дрона. Що сталося з об’єктом не відомо, але повітряний простір закривали з метою забезпечення безпеки та захисту цивільної авіації.

Читайте: У кількох містах України підлітки з російської “ПВК Редан” збирались для масових бійок

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.