Війна

На війні загинув мешканець Прикарпаття Віталій Слезюк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На жаль, Івано-Франківщина далі втрачає на війні найкращих своїх синів. На Запорізькому напрямку загинув Віталій Слезюк із села Живачів Олешанської громади.

На війні загинув мешканець Прикарпаття Віталій Слезюк

Жорстока війна забирає найкращих, які готові захищати незалежність нашої держави ціною власного життя, – пишуть у Тлумацькій міській раді. – Боронячи Україну від російських окупантів, загинув військовий Віталій Слезюк із села Живачів Олешанської сільської територіальної громади.

У міській раді висловлюють щирі співчуття рідним, побратимам, знайомим Героя.

За інформацією Суспільного й голови Олешанської громади Богдана Двояка, Віталій народився 12 вересня 1988 року в селі Живачів, проживав в Івано-Франківську.

У 2009-2012 роках навчався на кафедрі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Староста села Живачів Павло Шевчук розповів, що Віталій Слезюк у 2022 році мобілізувався у Збройні сили України. Воював на Бахмутському напрямку. Згодом отримав поранення, потім приблизно три місяці був на навчаннях у Великій Британії.

Загинув Віталій у бою на Запорізькому напрямку. У нього залишилися син, брат-близнюк, сестра та батьки.

Панахида за Віталієм Слезюком відбулася 16 липня о 19:00 у Будинку смутку в Івано-Франківську. 17 липня о 9:30 скорботний кортеж з полеглим воїном вирушить до села Живачів.

Поховають бійця того ж дня об 11:00 на кладовищі у його рідному селі.

Читайте Остап Стасів: “Ми повинні перемогти в цінностях. Бо ця війна – світоглядна”

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.