Війна

На війні загинув боєць з Прикарпаття Віталій Дерев’янко

Google+PinterestLinkedInTumblr

Великдень зі щемом втрати. На війні за волю України загинув прикарпатець Віталій Дерев’янко. Про загибель воїна повідомили у Рогатинській громаді.

Віталій Дерев'янко новини Прикарпаття

Розвідник-навідник батальйону морської піхоти військової частини А0216 загинув під час виконання бойового завдання 12 квітня 2023 року, – йдеться у повідомленні. – Його молоде серце перестало битися від отриманих ран поблизу населеного пункту Новобахмутівка Покровського району Донецької області.

Віталію було 27 років.

Згідно з повідомленням на сторінці громади, Віталій Дерев’янко народився 27 лютого 1996 року у П’ятихатках Дніпропетровської області. З 1998-го його сім’я переїхала до Бурштина, а з 2006-го – оселилася в селі Конюшки Рогатинської громади.

У 2011 році Віталій закінчив Конюшківську загальноосвітню школу. Згодом здобув професію агента з організації туризму, адміністратора у Бурштинському торговельно-економічному коледжі Київського національного торговельно-економічного університету. Як кожна молода людина старався забезпечити собі гідне майбутнє, створити молоду сім’ю…

29 червня 2022 року Віталій Дерев’янко був призваний у зв’язку з мобілізацією. Матрос розвідувального відділення виконував бойові завдання у гарячих точках на сході України. Двічі проходив навчання в Англії, щоб досконало виконувати покладену на нього місію захисту України.

І раптом зв’язок з ним обірвався. А далі мама отримала трагічне сповіщення:

Ваш син загинув під час виконання бойового завдання 12 квітня 2023 року.

У молодого воїна залишились батьки, двоє братів, сестричка й кохана дівчина.

Схиляємо голову перед подвигом нашого Героя. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та бойовим побратимам, – пишуть у громаді. – Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати. Проте світлі спогади про Героя України завжди будуть сильнішими за смерть. Підтримаємо родину загиблого Захисника у молитвах.

Вічна слава Герою!

Читайте: Вони загинули за Україну. Старша сержантка Альона Кушнір 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.