Війна

На війні загинув боєць з Прикарпаття Тарас Семенюк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківщина знову має важку втрату. На війні за волю Україну, у бою з підступним ворогом, загинув мешканець Прикарпаття Тарас Семенюк. Про це повідомили у Зеленській сільській раді.

На війні загинув боєць з Прикарпаття Тарас Семенюк

Зеленська сільська рада, сільський голова Володимир Феркаляк і жителі усієї громади в цей гіркий час висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу загибелі нашого земляка та Героя – Тараса Васильовича Семенюка – та розділяють їх горе, – йдеться у повідомленні. – Тарас залишився назавжди вірним військовій присязі. Адже, беручи участь в обороні нашої Батьківщини, захищаючи кожного з нас, віддав найцінніше – своє життя.

Читайте: Голоси війни. Юлія Ястребова про окупацію Херсонщини та волонтерство як спосіб порятунку

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, пишуть у громаді. Нехай добрий, світлий спомин про покійного Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи, – додають у сільраді. – Нехай душа загиблого Тараса знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають! Вічна пам’ять і слава українському воїну-Герою, який мужньо захищав Батьківщину та кожного з нас! Слава Україні!

Вічна пам’ять усім, хто загинув на війні за волю України!

Читайте: Голоси війни. Вікторія Юдковська – про життя під обстрілами та евакуацію в Івано-Франківськ

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.