Війна

На війні загинули Василь Менько, Андрій Піхманець, Роман Пушкар

Google+PinterestLinkedInTumblr

На війні загинули захисники  Василь Менько з Лисецької громади, Андрій Піхманець з Калуської громади та Роман Пушкар з Нижнього Струтиня. Про це повідомляють місцеві органи самоврядування, пише Репортер.

Василь Менько

42 річний мешканець Старого Лисця Василь Менько  загинув при виконанні бойового завдання. Був водієм І кулеметного відділення кулеметного взводу однієї із військових частин. Останній свій бій прийняв 2 липня 2023 року поблизу села Невське Луганської області. Про це повідомляє Лисецька селищна рада.

Сумна звістка прийшла в Лисецьку територіальну громаду. На сході України загинув солдат Василь Павлович Менько. Лисецька територіальна громада в глибокій скорботі від утрати мужнього українського воїна, який ціною власного життя відстояв майбутнє кожного з нас! Не знаходимо слів розради для родини. Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи, – йдеться в повідомленні.

Андрій Піхманець

29-річний мешканець Калуської громади Андрій Піхманець загинув 1 липня 2023 року на Луганщині виконуючи бойове завдання. Про це повідомили у Калуській міськраді.

На олтар непримиренної боротьби з віковічним ненависним ворогом віддав найцінніше – власне життя українець, калушанин, патріот. Сержант Андрій Піхманець назавжди залишиться 29-літнім.  У скорботі і невимовному горі рідні та близькі, вся громада. Низький уклін та наша глибока вдячність бійцю за мужність, за відвагу, за самовідданість! Вічна пам’ять і слава Герою Андрієві Піхманцеві! – йдеться у повідомленні.

Роман Пушкар

43-річний мешканець села Нижній Струтинь, Роман Пушкар став на захист України з березня 2022 одразу після повномасштабного вторгнення. Загинув 5 липня біля села Новодарівка Запорізької області. Про це повідомляють у Рожнятівській селищній раді.

Обірвалося ще одне життя. Захищаючи Україну від окупантів, загинув військовослужбовець із села Нижній Струтинь командир відділення Пушкар Роман Миколайович. Заплатив найдорожчу ціну за свободу і незалежність України — віддав власне життя. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Світлий спомин про Героя стане сильнішим за смерть та назавжди залишиться у нашій пам’яті! – йдеться в повідомленні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.