Війна

На війні загинули прикарпатці Володимир Іваник, Василь Данчук і Василь Федорів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Прикарпаття знову має важкі втрати. На війні за волю України загинули Володимир Іваник із села Тростянець, Василь Данчук з Отинії та Василь Федорів із села Ворона. Про це повідомили у громадах.

На війні загинули прикарпатці Володимир Іваник, Василь Данчук і Василь Федорів

3 грудня 2023 року під час бойових дій з військовими формуваннями російської федерації загинув житель села Тростянець Іваник Володимир Євгенович 1985 року народження, – повідомляють на сайті Заболотівської територіальної громади.

Заболотівська селищна рада, виконком і депутати висловлюють щирі слова співчуття сім’ї, рідним, близьким, друзям і колегам загиблого Героя!

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Та нехай добрий, світлий спомин про покійного Захисника України стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті кожного з нас, усіх, хто знав його, любив і шанував, – додають у громаді.

Читайте: У Франківську відкрили анотаційні дошки захисникам Олександру Єремягіну та Віталію Мазуру

На війні загинули прикарпатці

Про загибель Василя Данчука та Василя Федоріва повідомили на сайті Отинійської громади.

Війна не зупиняється, на жаль, щоразу забираючи у рідних найдорожчих. Отинійська громада знову у скорботі, – йдеться у повідомленні. – У російсько-українській війні загинули наші захисники: сержант Данчук Василь Іванович, 1982 року народження, житель селища Отинія, та сержант Федорів Василь Васильович, 1985 року народження, житель села Ворона.

У громаді висловлюють щирі співчуття рідним, друзям, побратимам з приводу загибелі захисників.

Вічна слава Героям!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.