Війна

На війні загинули прикарпатці Василь Пітиляк і Микола Рогів, а у госпіталі помер — Любомир Бриштан

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Донеччині, у війні з російським окупантом загинули військовослужбовці з Прикарпаття Василь Пітиляк та Микола Рогів. У Дніпрі під час лікування помер військовий Любомир Бриштан.

Василь Пітиляк з Криворівні мобілізувався добровольцем у перші дні повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Служив у 109 батальйоні 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». 20 квітня 2023 року Василю Пітиляку виповнилося 27 років. Загинув на Бахмутському напрямку 5 травня 2023 року.

Василь Пітиляк

У квітні Василь приїжджав у відпустку додому. Він — з багатодітної сім’ї. Був справжнім господарем. Нещодавно завершив будівництво хати, в якій планував жити. Дім є, але, на жаль, тепер нема кому там жити. Було пряме влучання у позицію, де був Василь, і він загинув, — розповів староста Криворівні Дмитро Ілійчук.

Микола Рогів із селища Битків загинув в населеному пункті Іванівське Бахмутського району

Микола Рогів

Тяжкий біль прийшов вкотре в нашу Пасічнянську громаду, до Небесного Легіону відійшов житель селища Битків Рогів Микола Васильович, 1975 року народження. Герой який мужньо виконував військовий обов’язок, загинув в населеному пункті Іванівське Бахмутського району, що на Донеччині у боротьбі за свободу та незалежність України, – повідомив голова громади Андрій Гунда.

Микола Рогів був прикладом та опорою для всієї своєї родини. Чесний, впевнений, вірний, згадують земляки. Він завжди був готовий допомогти людям, не відмовляв, якщо міг чимось підтримати, зарадити, вберегти. Саме бажання захистити найрідніших і повело воїна на фронт.

Співчуття рідним, близьким та всіх хто знав захисника висловив очільник громади.

У суботу, 6 травня, також стало відомо, що у Дніпрі під час лікування помер військовослужбовець з Вигодської громади Любомир Бриштан.

Любомир Бриштан

Раптово помер Любомир Бриштан, 1983 року народження, уродженець села Ангелівка. Любомир захищав кордони держави під час проведення АТО та з початком повномасштабної війни став до відсічі московських окупантів, – йдеться на сторінці Вигодської селищної ради у Facebook.

Земляки висловлюють щирі співчуття рідним та близьким захисника.

За попередньою інформацією, похоронний кортеж прибуде в рідне село 8 травня, в понеділок. Про точний час буде повідомлено згодом.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.