Війна

На війні загинули прикарпатці Василь Гавриляк та Леонід Мосорук

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Прикарпаття знову має важкі втрати. На війні за волю України загинули Василь Гавриляк з Кутської та Леонід Мосорук з Верховинщини. Про це повідомили у громадах.

Василь Гавриляк

11 грудня біля Бахмута на Донеччині загинув Василь Гавриляк з села Розтоки на Косівщині. Йому назавжди буде 20. Трагічну звістку повідомляють на

Герой служив правдою та волею за нашу Україну, за незалежність, за спокій та майбутнє кожного українця. Важко знайти слова втіхи і підтримки для близьких Героя. Глибокі співчуття рідним Василя. Висловлюємо слова подяки за те, що виховали патріота та справжнього Захисника України, – йдеться у повідомленні.

Леонід Мосорук

Завтра, у суботу, 16 грудня, у Верховині попрощаються з загиблим на війні Леонідом Мосоруком, йдеться на сторінці Верховинської селищної ради.

Народився Леонід Дмитрович 13 березня 1975 року в селищі Верховина. Навчався в Верховинській середній школі. У 1999 році одружився з дружиною Світланою.

У 2006 році закінчив Бережанський агротехнічний інститут Національного аграрного університету і отримав базову вищу освіту Механізація та елекрифікація сільського господарства та здобув кваліфікацію бакалавра з енергетики сільськогосподарського виробництва. Працював у “Верховинському районі електричних мереж ПАТ «Прикарпаттяобленерго».

Коли ворог 24 лютого віроломно напав на Україну, Леонід Мосорук без вагань пішов захищати її рубежі. Воював у складі 10 окремої гірсько-штурмової бригади. Був командиром зенітно-кулеметного взводу зенітної кулеметної роти.

Леонід Мосорук загинув 13 грудня.

У цей важкий час висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким дружині – Світлані, дочці – Ірині, синам – Дмитру та Святославу, – йдеться у повідомленні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.