Війна

На війні загинули прикарпатці Сергій Рєзнік, Назарій Гнатишак, Юрій Олексюк та Василь Олійник

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На російсько-українській війні загинуло четверо прикарпатців — Сергій Рєзнік, Назарій Гнатишак, Юрій Олексюк та Василь Олійник.

Про загибель 46-річного Юрія Олексюка, мешканця села Голинь,повідомив голова Калуської громади Андрій Найда.

На війні загинув Юрій Олексюк

На захист Батьківщини головний сержант стрілецького взводу стрілецької роти Юрій Олексюк став з перших днів повномасштабної війни.

На превеликий жаль, 25 лютого 2024 року воїн загинув під час виконання бойового завдання у Запорізькій області.

Також на війні загинув мешканець ще один мешканця села Голинь — молодший сержант 48-річний Василь Олійник, який боронив рідну землю із 1 березня 2022 року. Був командиром стрілецького взводу стрілецької роти.

На війні загинув Василь Олійник

25 лютого, вірний військовій присязі, при виконанні бойового завдання на Запорізькому напрямку молодший сержант Василь Олійник, на превеликий жаль, загинув.

У скорботі вся Калуська громада. Доземний уклін полеглим Захисникам за жертовний подвиг в ім’я незалежної, вільної України. Щирі співчуття рідним та близьким воїнів. Вічна пам’ять та слава Героям! — написав Андрій Найда у Facebook.

Сумна звістка прийшла і до Коломиї. 25 лютого на запорізькому напрямку під час виконання бойового завдання загинув коломиянин, сержант 102-ї окремої бригади територіальної оборони імені Дмитра Вітовського Сергій Рєзнік, повідомив голова Коломийської громади Богдан Станіславський.

На війні загинув Сергій Рєзнік
Сергій Рєзнік

Згодом Богдан Станіславський повідомив, що 1 березня під час виконання бойового завдання на Харківщині загинув ще один коломиянин, бойовий медик 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого Назарій Гнатишак.

На війні загинув Назарій Гнатишак
Назарій Гнатишак
Сім’ї, рідним та близьким загиблих висловлюємо щирі співчуття від всієї Коломийської громади. Це велике горе, яке ми розділяємо з вами. Вічна пам’ять та шана воїнам. Ми вдячні за захист. Схиляємо голову перед їхньої жертвою заради вільної України, — висловив співчуття Богдан Станіславський.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.