Війна

На війні загинули прикарпатці Роман Петрусеняк, Михайло Бабульчак та Василь Мельничук

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На російсько- українській війні загинули Роман Петрусеняк та Михайло Бабульчак з Верховинщини. Також стало відомо про загибель Василя Мельничука зі Спаської громади, який з 24 січня 2023 року вважався зниклим безвісти.

Чергова тяжка втрата сколихнула Білоберізьку громаду — загинув 34-річний воїн Роман Петрусеняк, житель села Полянки.

В березні 2022 року Роман добровільно пішов захищати нашу державу. В силу непереборного бажання вигнати нечисть з нашої землі боровся мужньо та самовіддано. Він разом з побратимами оберігав наш спокій та в бою обірвалося його життя, — повідомили на Facebook-сторінці Білоберізької сільської територіальної громади.

Вірний військовій присязі, загинув при виконанні бойового завдання 25 вересня 2023 року у Донецькій області.

Роман Петрусеняк

Втратила захисника і Красницька громада — загинув 44-річний Михайло Бабульчак, житель села Красник.

2 березня 2022 року Михайло, який на той час працював вчителем Верховинського ліцею №1, взяв зброю в руки та пішов захищати нашу державу. Служив в 110 бригаді.

Михайло Бабульчак

Поблизу Вугледара загинув військовий з Івано-Франківщини Василь Мельничук. Боєць з 24 січня 2023 року вважався зниклим безвісти.

Василь все своє життя був справжнім патріотом та мав загострене почуття справедливості. Мабуть, тому у 2014 році поїхав на Майдан відстоювати нашу українську гідність. А опісля, не вагаючись, добровільно став на захист України. Численні нагороди свідчать про неабияку відвагу нашого воїна, — пишуть на Facebook-сторінці Спаської сільської громади.

Василь Мельничук

Василь Мельничук брав участь в АТО та ООС. Боєць звільняв Авдіївську промзону, що на Донеччині. Згодом чоловік повернувся до цивільного життя.

25 лютого 2022 року військовий повернувся у лави Збройних сил України. Він обороняв Київ та східні рубежі Донецької області.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.