На російсько- українській війні загинули Роман Петрусеняк та Михайло Бабульчак з Верховинщини. Також стало відомо про загибель Василя Мельничука зі Спаської громади, який з 24 січня 2023 року вважався зниклим безвісти.
Чергова тяжка втрата сколихнула Білоберізьку громаду — загинув 34-річний воїн Роман Петрусеняк, житель села Полянки.
В березні 2022 року Роман добровільно пішов захищати нашу державу. В силу непереборного бажання вигнати нечисть з нашої землі боровся мужньо та самовіддано. Він разом з побратимами оберігав наш спокій та в бою обірвалося його життя, — повідомили на Facebook-сторінці Білоберізької сільської територіальної громади.
Вірний військовій присязі, загинув при виконанні бойового завдання 25 вересня 2023 року у Донецькій області.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/384368274_694040919439236_1427099069831627293_n.jpg)
Втратила захисника і Красницька громада — загинув 44-річний Михайло Бабульчак, житель села Красник.
2 березня 2022 року Михайло, який на той час працював вчителем Верховинського ліцею №1, взяв зброю в руки та пішов захищати нашу державу. Служив в 110 бригаді.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/384342518_1420082545240041_5601991492706398413_n.jpg)
Поблизу Вугледара загинув військовий з Івано-Франківщини Василь Мельничук. Боєць з 24 січня 2023 року вважався зниклим безвісти.
Василь все своє життя був справжнім патріотом та мав загострене почуття справедливості. Мабуть, тому у 2014 році поїхав на Майдан відстоювати нашу українську гідність. А опісля, не вагаючись, добровільно став на захист України. Численні нагороди свідчать про неабияку відвагу нашого воїна, — пишуть на Facebook-сторінці Спаської сільської громади.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/376909987_9994119137326380_7382611998592816087_n.jpg)
Василь Мельничук брав участь в АТО та ООС. Боєць звільняв Авдіївську промзону, що на Донеччині. Згодом чоловік повернувся до цивільного життя.
25 лютого 2022 року військовий повернувся у лави Збройних сил України. Він обороняв Київ та східні рубежі Донецької області.
Comments are closed.