Війна

На війні загинули прикарпатці Петро Лесюк та Ігор Жиляк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Донеччині загинув житель селища Перегінське Петро Лесюк 1976 року народження. Солдат був розвідником-сапером розвідувального взводу єгерського батальйону.

17 квітня Петро Лесюк загинув внаслідок мінно-вибухової травми, несумісної з життям, виконуючи бойове завдання із захисту Батьківщини.

Герой віддав своє життя заради свободи й мирного неба над Україною. Він назавжди залишиться у пам’яті тих, хто його знав, мужнім і вірним сином українського народу та відважним воїном. Для усіх нас він є прикладом патріотизму і самопожертви. Не забудемо його подвиг! – написала у Facebook голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець. – Висловлюю співчуття рідним та близьким Петра Лесюка, разом з Вами низько схиляю голову у скорботі. Спочивай з Богом, Воїне! Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій Твоїй душі! Вічна пам’ять та слава Героєві!

Сумна звістка прийшла і на Тлумаччину. На Луганщині, внаслідок штурмових дій ворога, загинув Ігор Жиляк 1981 року народження. Загиблий Герой був родом з Тлумача, повідомляє міська рада.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям, а також всім тим, хто знав цю відважну та прекрасну людину. Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають! Ми бережемо спогади про кожного з Героїв, – йдеться в повідомленні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.