Війна

На війні загинули прикарпатці Михайло Ткачук, Назар Циган, Олег Конопада й Марат Дадабаєв

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківщина знову втрачає найкращих. На війні з окупантами загинули прикарпатці: Михайло Ткачук з Нижньовербізької громади, Назар Циган із Коломиї, Олег Конопада й Марат Дадабаєв з Калущини. Про це повідомляють місцеві органи влади, пише Репортер.

На війні з окупантами загинули прикарпатці 1

З сумом сповіщаємо, що 18 березня 2023 року віддав життя у бою за Україну житель села Мишин Нижньовербізької територіальної громади, солдат Ткачук Михайло Михайлович, 1977 року народження, – йдеться на сторінці громади.

За інформацією громади, Михайло Ткачук повернувся з-за кордону та пішов захищати рідну землю 24 лютого 2022 року. Про час зустрічі тіла Героя обіцяли повідомити пізніше.

На війні з окупантами загинули прикарпатці 2

Про загибель Назара Цигана повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

Ще одна трагічна новина з фронту. Сьогодні, 20 березня, на Донеччині загинув коломиянин Назар Циган, – пише Богдан Станіславський. – Він служив за контрактом з 2019 року. З початку повномасштабного вторгнення став на захист України у лавах Лисичанського прикордонного загону. Щиро співчуваю сім’ї, рідним та всім, хто знав Назара, із цією непоправною втратою. Він був вірний своїй присязі до останнього.

Час і місце зустрічі та похорону полеглого захисника міський голова Коломиї також пообіцяв повідомити згодом.

На війні з окупантами загинули прикарпатці 3

Водночас про дві втрати повідомила Калуська міська рада.

Під час виконання бойового завдання на Донеччині 17 березня 2023 року віддав своє життя за Україну боєць Олег Конопада 1988 р.н., – йдеться в дописі на сторінці міськради. – Військовослужбовець був призваний 4 березня 2022 року. Більше року солдат, гранатометник штурмового відділення штурмової роти, боровся з московським загарбником. І поклав своє життя за рідну Україну, за кожного з нас.

На війні з окупантами загинули прикарпатці 4Сержант Марат Дадабаєв… З честю виконавши свій військовий обов’язок, захищаючи рідну землю від московитських загарбників, 19 березня на Донеччині загинув заступник командира бойової машини – навідник-оператор гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмової роти Марат Дадабаєв, – також повідомляють у Калуській міськраді.

За даними міськради, Марат Дадабаєв народився у 1969 році. Щире співчуття рідним, близьким і друзям загиблого Героя.

Вічна пам’ять усім Героям, які загинули за волю України!

Читайте: Вони загинули за Україну. Солдат Володимир Саверчук

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.