Війна

На війні загинули прикарпатці Михайло Купін, Микола Семчук та Ярослав Гаврилюк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Стало відомо про загибель на війні трьох захисників з Прикарпаття – Михайла Купіна, Миколи Семчука та Ярослава Гаврилюка.

Під Запоріжжям 20 листопада загинув 36-річний мешканець села Закрівці Отинійської громади Михайло Купінповідомили в Отинійській громаді.

Висловлюємо щирі співчуття батькам, рідним і друзям. Сумуємо разом з Вами, низько схиляємо голови у скорботі, – йдеться в повідомленні.

Поховають захисника завтра, 3 грудня, у селі Закрівці.

30 листопада поблизу Сєвєродонецька Луганської області загинув 19-річний захисник з Верховини Микола Семчук.

Зовсім юний та справедливий, мужній та самовідданий… Саме таким назавжди в серцях рідних та близьких залишиться наш герой Микола Семчук. Попри свій юний вік, він знав, що тільки внесок кожного зможе допомогти нашій країні вистояти, тому без вагань влітку став на захист, а в останній день осені загинув, віддавши найдорожче – власне життя… – йдеться в повідомленні Верховинської районної ради.

У Печеніжинській громаді повідомили про загибель 34-річного уродженця села Княждвір Ярослава Гаврилюка. Життя воїна обірвалося в ніч на 1 грудня на Дніпропетровщині.

«Своє дитинство він провів в Княждворі та в Печеніжині. До лав захисників приєднався ще в березні 2022 року. З того часу боронив українську землю та українців. Всі, хто його знав, згадують про Ярослава як про доброго, щирого, світлого чоловіка. Все, за що він брався, робив на совість. У нього була велика жага до життя, але, на жаль, його життєвий шлях закінчився так рано», – зазначається в повідомленні.

Прощання з Ярославом відбудеться завтра, 3 грудня, на Вінниччині.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.