Війна

На війні загинули прикарпатці Іван Сензюк, Андрій Мартин, Руслан Половинко, Тарас Кузенко

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Мешканці Прикарпаття Іван Сензюк, Андрій Мартин, Руслан Половинко, Тарас Кузенко загинули на війні.

Прикарпаття втратило ще чотирьох військових.

На війні загинули прикарпатці Іван Сендзюк, Андрій Мартин, Руслан Половинко, Тарас Кузенко

Уродженець Надвірної, який мешкав у Делятинській громаді, Іван Сензюк загинув у Пологівському районі Запорізької області. Про це повідомили у Делятинській громаді.

Стрілець снайпер і розвідник 3 розвідувального відділення розвідувального взводу військової частини А7154, 34-річний Іван Сензюк був призваний на військову службу по мобілізації у квітні 2024 року. Загинув 10 червня 2024 року.

Про те, що загинув Андрій Мартин, мешканець села Мала Тур’я, старший сапер 2 інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу в/ч А4940 повідомив голова Долинської громади Іван Дирів. Військовому було 50 років.

Про дату та зустріч скорботного кортежу повідомлять додатково.

Мешканець села Забережжя Руслан Половинко загинув біля Тернового Харківської області під час виконання бойового завдання.

Військовий народився в селі Забережжя 7 червня 2001 року. Згодом родина переїхала проживати в Первомайськ, працював на Харківщині. А у травні 2022 року він долучився до ЗСУ.

А вже в травні 2022 року добровільно став на захист нашої держави. Йому було непросто, але чи може бути просто на війні? Намагався про пережите не говорити телефоном, хоча перебував у самому пеклі війни.

Кортеж із загиблим очікують 14 червня, о 12:00, повідомили на сторінці Богородчанського видання “Слово громади”.

Сержант Тарас Кузьменко загинув 7 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на околицях Нетайлового Покровського району Донецької області. Про це інформують у Рогатинській громаді.

Тіло загиблого зустрінуться у громаді 14 червня. Об 11:00 год на площі Роксолани відбудеться панахида і прощання з захисником. Прощання з воїном та похорон розпочнуться у суботу, 15 червня, о 12:00.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.