Війна

На війні загинули прикарпатці Андрій Тимків, Ігор Гудзоватий, Богдан Пітчак, Руслан Гавдига і Дмитро Петрів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На війні з російськими окупантами загинули ще п’ятеро військових з Івано-Франківщини.

Життя втратили бійці Андрій Тимків, Ігор Гудзоватий, Богдан Пітчак, Руслан Гавдига і Дмитро Петрів.

У Донецькій області 6 червня 2024 року від важких поранень загинув боєць 54 ОМБр, Андрій Тимків. Йому був 41 рік. Військовий – уродженець Городенки, але мешкав у Дніпрі. Про це повідомив міський голова Городенки Богдан Кобилянський.

Прощання із загиблим відбудеться 14 червня, о 10:00 год. за адресою: Дніпро вул. Таджицька 2.

Також у війні проти російських окупаційних військ загинув військовий з села Остриня Ігор Гудзоватий. Про це інформує Тлумацька міська рада.

Бойовий медик, молодший сержант Ігор Гудзоватий загинув на Запорізькому напрямку. Йому було 36 років.

Ще один військовий з Острині Богдан Пічак також загинув на війні. Про це теж повідомила Тлумацька міська рада. Військовому було 26 років.

Похорон відбудеться 13 червня в Івано-Франківську. Прощання із загиблим воїном розпочнеться о 9:00 в Будинку смутку в Івано-Франківську, вул. Ребета, 3.

Мешканець Надвірної, 39-річний солдат Руслан Гавдига, загинув 10 червня 2024 року неподалік населеного пункту Стариця Чугуївського району Харківської області. Про це повідомив голова громади Зіновій Андрійович.

Завзятий українець, щирий патріот своєї країни, турботливий батько, прекрасний чоловік та відважний воїн…Саме таким був Руслан. Він розумів, що ніхто, крім нас не збудує країни і не буде боротися за нашу свободу. Тому і взяв до рук зброю та пішов захищати суверенність України, – пише Андрійович.

Також у війні з російськими окупантами загинув калушанин, старший солдат Дмитро Петрів. Йому було 33 роки, повідомив голова Калуської громади Андрій Найда.

Дмитро Петрів став на захист України у грудні 2023 року. Служив старшим механіком-водієм гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини.

Деякий час військовий вважався зниклим безвісти. Сьогодні надійшла звістка про те, що Дмитро Петрів загинув у бою за Україну 23 квітня 2024 року на Донеччині.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.