Війна

На війні загинули мешканці Прикарпаття Михайло Чорнописький, Микола Кава і Василь Грицюк

Google+PinterestLinkedInTumblr

На жаль, маємо нові втрати. У боях за волю України загинули Михайло Чорнописький з Городенківщини та Микола Кава й Василь Грицюк з Калуського району. Про це повідомляють місцеві органи влади, пише Репортер.

Михайло Чорнописький отримав травми, несумісні з життям, під час ворожого обстрілу 16 січня біля Пречистівки Донецької області.

Загинув водій-радіотелефоніст Чорнописький Михайло Іванович 23.10.1995 року народження, мешканець села Серафинці, – йдеться у повідомленні Городенківської міськради. – Він поклав життя, захищаючи рідну землю від російських окупаційних військ. У ці скорботні дні Городенківська громада співчуває родині Героя. Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Про загибель сержанта Миколи Кави, мешканця села Копанки 1971 року народження, повідомив голова Калуської міської громади Андрій Найда.

Водій-коваль відділення спеціальних робіт роти автомобільної техніки ремонтно-відновлювального батальйону на війні з першого дня повномасштабного вторгнення росії, – пише Андрій Найда. – Майже 11 місяців хоробро відстоював кожний клаптик української землі. Поки ворожий снаряд не обірвав життя мужнього воїна.

За інформацією калуського голови, Микола Кава загинув 16 січня у районі Роздолівки Бахмутського району Донецької області.

Наша глибока шана та низький уклін Герою Миколі Каві за самовіддану любов до України, за захист кожного з нас! – додає Андрій Найда. – Наші співчуття рідним. Це непоправна втрата для усієї громади, для нашої держави.

Також Калуська міська рада повідомила про те, що загинув Василь Грицюк. Він був старшим стрільцем гірсько-штурмової роти. Василь – мешканець Бондарова, хлопцю був 21 рік.

На території Донецької області, поблизу Роздолівки, де вже тривалий час наші бійці героїчно протистоять російському агресорові, 17 січня у запеклому бою ворожа куля обірвала молоде життя Василя, – пишуть у міськраді. – Як же так?! Неможливо розумом осягнути весь трагізм цієї нової для нас біди, яка множиться і множиться через ненависного нам московського окупанта. Василь Грицюк назавжди залишиться для нас Героєм, а Його подвиг – прикладом мужності, звитяги та любові до України!

Вічна слава Героям!
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.