Війна

На Снятинщині шахраї від імені податківців вимагають гроші у підприємців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що на мобільні телефони підприємців надходять телефонні дзвінки та sms повідомлення від невідомих осіб, які намагаються виманювати гроші.

Зокрема, шахраї телефонують бізнесменам від імені керівництва податкової інспекції та вимагають перерахувати певну суму коштів на рахунок Monobank 4441 1144 6678 8666, передає Репортер.

Дзвінки псевдоподатківців надходять із номера +380984273917. З метою легкої наживи злочинці можуть використовувати й інші номери телефонів, розрахункові рахунки різних банківських установ та представлятися керівництвом або іншими посадовими особами податкової служби області.

Податківці просять бути пильними та не дозволяти аферистам вводити себе в оману. Якщо вам телефонують від імені керівництва або інших посадових осіб податкової служби області та вимагають чи просять гроші, ні в якому разі не вірте їм.

Про факти шахрайських дій ви можете повідомити відділ з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС в Івано-Франківській області за номером (0342) 77-19-11, органи національної поліції (тел. 102) або зателефонувати за номером «гарячої» телефонної лінії ДПС України «Пульс» 0-800-501-007 (напрямок «5»).

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні