Війна

На Прикарпаття привезли майже 12 тисяч доз вакцини Pfizer, – Дмитренко

Google+PinterestLinkedInTumblr
30 жовтня в Івано-Франківській області практично не залишилося вакцин проти коронавірусу. Як повідомлялося раніше, вчора на обласному складі закінчилася популярна серед населення вакцина від Pfizer.

Так, у системі СОТА від РНБО, повідомляється, що на вчора у громадах залишалося всього 4 537 доз вакцин Pfizer, AstraZeneca та Sinovac, пише Репортер.

За словами очільника департаменту охорони здоров’я ІФ ОДА Ігоря Дмитренка, вакцин є достатньо. Адже вночі прибула чергова партія.

“”Зараз нормальна ситуація, стабільна. Вчора ми отримали вакцини. У нас проблем немає, абсолютно. У Франківську є вакцини. Вони теж мають ресурс використання. Ми весь час поновлюємо запаси. Проблем нема. Вчора виколювали залишки Pfizer. Також прибуло ще майже 12 тисяч Pfizer. Його уже, може, й розподілили. Може, уже є й у пунктах вакцинації”, – розповів Репортеру чиновник.

Варто додати, що франківці у соцмережах нарікають, що вчора, відстоявши декілька годин у чергах, так і не змогли вакцинуватися через відсутність вакцин.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.