Війна

На Прикарпатті з літаків розкидатимуть вакцину від сказу

Google+PinterestLinkedInTumblr
Вакцину від сказу на території Прикарпаття розкидатимуть відповідно до плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб в області на 2021 рік.

Кампанія з вакцинації розпочалася 8 вересня, передає Репортер.

“8 вересня 2021 року з території аеродрому, який розташований у с. Підгір’я Богородчанської ТГ Івано-Франківського району, розпочато кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Приманки з вакциною розповсюджуються шляхом розкидання з авіатранспорту на території лісових та польових угідь, поза межами населених пунктів”, – повідомляє Держпродспоживслужба області.

Приманка з вакциною, яка розповсюджується авіатранспортом – є безпечна для людей і тварин, вона має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна.

Прохання до жителів області: при виявлені подібних приманок – не брати їх руками і не переносити з місць розкладання. Якщо приманка випадково потрапила на території особистого селянського господарства, прохання перенести її, в рукавицях, за межі господарства, де її може спожити дика тварина.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.