Війна Гроші

На Прикарпатті викрили двох забудовників на несплаті 14 мільйонів податків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Працівники податкової міліції ГУ ДФС в Івано-Франківській області викрили в ухиленні від оподаткування два будівельні підприємства.

Підприємство, що зареєстроване в Івано-Франківську, продавало квартири за ціною 12 000 грн за метр квадратний, а вказувало лише 7 000 грн за м2,  як в договорі купівлі-продажу, так і в податковій та бухгалтерській звітності. Таким чином ухилились від сплати податків на суму понад 11 млн грн. Про це повідомила пресслужба обласного управління ДФС, передає Репортер.

А от підприємство з Богородчан не показало реальні обсяги проданої нерухомості в сумі понад 16 млн та внаслідок чого недоплатило до бюджету майже 4 млн грн податків.

“За результатами проведених слідчих дій, у тому числі обшуків в офісних приміщеннях підприємств, податкові міліціонери здобули докази протиправної діяльності згаданих суб’єктів господарювання. Досудове розслідування проводиться за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 та ч.1 ст.212 Кримінального кодексу України”, – зазначають у ДФС.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.