У середу, 16 червня, в Івано-Франківській області розпочалися навчання підрозділів ДСНС із гасіння лісових пожеж.
Навчання проходять із залученням спеціальної авіатехніки. Про це повідомили на facebook-сторінці Ворохтянської селищної ради, передає Репортер. підрозділів ДСНС
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/05_11347.jpg)
“У рамках спеціальних навчань, протягом декількох днів, працівники ДСНС відпрацьовуватимуть гасіння лісових пожеж за допомогою авіації. Польоти також здійснюватимуться і над територією Ворохтянської громади”, – йдеться у повідомленні.
Comments are closed.