Війна Соціум

На Прикарпатті паліїв трави “ловитимуть” безпілотники

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 22 лютого, в Івано-Франківській ОДА відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Одним із питань, було запобігання та протидія масовим пожежам в природних екосистемах (лісів, торфовищ, сільгоспугідь), повідомляє Репортер.

новини Івано-Франківська

Комісія вирішила вжити  наступні заходи щодо протидії пожежам:
  • створення та оновлення у лісових масивах мінералізованих смуг, протипожежних розривів, пожежних водоймищ і доріг протипожежного призначення, проведення ремонту спостережних веж, очищення лісових масивів від захаращень, насамперед прилеглих до населених пунктів, торфовищ та просік, де проходять повітряні лінії електропередач, нафто-, газо-, продуктопроводи.
  • встановити цілодобовий моніторинг пожеж у природних екосистемах, зокрема з використанням систем дистанційного спостереження, безпілотних літальних апаратів, повітряних суден та забезпечити оперативне реагування на початкових етапах виникнення пожеж і загорянь.
  • організувати оперативне інформування підрозділів головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області  про пожежі і загоряння у природних екосистемах та, у разі необхідності, своєчасне залучення лісокористувачів, служб цивільного захисту, власників земельних ділянок, волонтерів і місцевого населення.
  • забезпечити проведення рейдів і патрулювань найбільш пожежонебезпечних лісових масивів, торф’яників, територій та об’єктів природно-заповідного фонду для здійснення контролю за дотриманням лісокористувачами, населенням та підприємствами вимог пожежної безпеки, особливу увагу приділити проведенню цієї роботи у вихідні та святкові дні.
  • вжити заходів для утворення в адміністраціях з управління територіями та об’єктами природно-заповідного фонду підрозділів добровільної пожежної охорони, забезпечення їх пожежною технікою, обладнанням, інвентарем та засобами гасіння пожеж на підпорядкованих об’єктах і територіях.
  • посилити роз’яснювальну роботу серед населення, у тому числі в засобах масової інформації, стосовно необхідності дотримання правил пожежної безпеки в лісах і недопущення випалювання залишків рослинності, стерні, сухостою та сміття.

Детальніше з протоколом можна познайомитися за посилання.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.