Війна

На Прикарпатті не буде дистанційного навчання під час карантину. Освітній процес поставлять на паузу, – голова ОДА

Google+PinterestLinkedInTumblr
Громадське радіо поспілкувалося з головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світланою Онищук про ситуацію з поширенням коронавірусу, вакцинацію, та організацію навчання у разі посилення карантину.

За словами Світлани Онищук, в області зростає кількість хворих на COVID-19. Упродовж останньої доби захворіли 59 осіб, госпіталізували 42 особи, жодного летального випадку немає. На даний час ми перебуваємо у «зеленій» зоні,  очікуючи засідання Державної комісії ТЕБ НС, передає Репортер.

“На сьогодні  завантаженість ліжок в області із хворими на коронавірус становить 43,3 відсотка, бачимо тенденцію, що кількість хворих зростає, і кількість госпіталізованих також зростає”, – каже голова ОДА.

Далі Онищук додала, що у школах області вже понад 40% вакцинованих педагогів. Так 80% бар’єр подолали 67 шкіл. Це 10% від загальної кількості шкіл. Зараз на коронавірус хворіють 60 дітей та 57 вчителів, 68 класів — на самоізоляції.

Також вона пояснила, що рішення про закриття шкіл на карантин, де 80% вчителів невакциновані, зумовленим тим, що навчальні заклади не можуть весь час працювати дистанційно.

“До нас звертаються представник батьківських комітетів, ми розуміємо, що діти мають отримати очну, якісну освіту. Загалом ми провакцинувалися, робимо усе, щоб діти отримували звичне шкільне навчання. Надіємося, що надовго призупиняти навчання не доведеться”, – зауважила Онищук.

Нагадаємо, що 15 вересня голова ІФ ОДА Світлана Онищук заявила, що школи, де буде вакциновано менш як 80% вчителів, підуть на карантин і мова не йде навіть про дистанційне навчання.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.