Війна

Мінометник «Француз» з Верховини вправно нищить ворога на Запорізькому напрямку

Google+PinterestLinkedInTumblr
Регулярно на сторінці Запорізької обласної військової адміністрації визначають Героя тижня серед українських оборонців. Цього тижня переможцем у номінації став Ярослав Маценько «Француз» з Верховини, повідомляє Роман Клим.
Про мінометника на псевдо «Француз», який разом із побратимами вправно нищить ворога на Запорізькому напрямку, написала Запорізька ОВА, пише Репортер.
На передовій він зустрів своїх земляків, із котрими декілька років тому познайомився у Парижі
Герой цього тижня – захисник на псевдо «Француз». Здобувши нову для себе спеціальність мінометника, сьогодні він у складі свого підрозділу чітко і успішно виконує бойові завдання на Запорізькому напрямку фронту. А лише декілька місяців тому він розбудовував Канни, Ніццу та Париж, працюючи упродовж дев’яти років у престижній французькій будівельній компанії, – йдеться в дописі.
Із початком широкомасштабної війни «Француз» одразу вирішив повертатися до України, аби долучитися до її захисту від агресора. І яким було його здивування, коли тут, на передовій, він зустрів своїх земляків, із котрими декілька років тому познайомився у Парижі. Відтак, цей дружній мінометний розрахунок є ефективним колективом воїнів та однодумців.
Вони вмотивовані, швидко навчаються усіх тонкощів військової справи й мають чудові результати як для розрахунку з таким бойовим досвідом. Вони можуть несподівано з’явитись там, де на їх не чекає супротивник.
«Француз» та його друзі навчились швидко працювати у бойових умовах. Їх головне завдання – якомога швидше та непомітніше дістатись на вогневу позицію, зорієнтувати міномет, пристріляти його та накрити противника вогнем. Хлопці ефективно коригують свій вогонь і не витрачають боєприпаси просто так.
Мобільність – їх коник. Вони працюють швидко і злагоджено. Ворог навіть не встигає оговтатись та дати вогонь у відповідь. У кожного чітка мотивація і остаточна мета – розгромити загарбника, визволити окуповані ним території та здобути довгоочікувану Перемогу, – пишуть запоріжці.
А ще Ярослав Маценько, окрім професійних будівельних, володіє кулінарними здібностями. Верховинець готує нашим Героям-землякам смачні страви. От, приміром, нещодавно Ярослав зліпив і зварив побратимам 240 вареників.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.