Війна

Міноборони пригрозило негайним покаранням за витік таємної інформації

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міноборони наголошує, що лише обмежене коло осіб в Силах оборони України має доступ до державної таємниці найвищого ступеня секретності. За несанкціонований витік інформації обіцяють миттєве покарання, повідомляє УП з посиланням на заступницю міністра оборони Ганну Маляр.

Міноборони Ганна Маляр новини Івано-Франківська

За посадою, лише обмежене коло осіб має доступ до державної таємниці найвищого ступеня секретності, – пише Ганна Маляр. – Звісно, я в межах повноважень знаю, хто яку операцію на сході чи півдні планував, хто був проти чого і хто за. Але бачу, що деякі дописувачі соцмереж пишуть про деталі планування військових операцій та прийняття рішень так, ніби теж мають доступ і ніби в них є законний дозвіл це поширювати. Я б, звісно, звернулась до правоохоронних органів, щоб знайшли того, хто “зливає” державну таємницю. Але поки що тільки вигадки і плітки пишуть. Як було і є насправді “лідерам думок” і телеграмканалам поки ніхто не повідомив – і це тішить. Втім, якщо станеться несанкціонований виток інформації – будемо реагувати відповідно до закону.

Читайте: Ситуація в регіонах: росіяни пошкодили ТЕС на Донеччині та електропідстанцію на Запоріжжі

Маляр каже, що в нинішній дуже динамічний час якась частина таємної інформації законним шляхом оперативно набуває статусу доступної та оприлюднюється.

Разом з тим, за словами заступниці міністра, “потрібно чітко розуміти, що навіть коли є законні підстави поширити таємну інформацію, то довіряти можна тільки офіційним джерелам та офіційним особам, які реально мають доступ до неї, а не тим, кому хтось щось переказав”.

Чиїх саме дописів чи висловлювань стосується нинішнє попередження про відповідальність, Ганна Маляр не уточнює.

Читайте: ЗСУ розбили полк російських десантників – Генштаб

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.