Війна

Маляр заявила про звільнення Андріївки, захисники заперечують – йдуть важкі бої

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що Сили оборони на Бахмутському напрямку звільнили населений пункт Андріївка. Командування 3 окремої штурмової бригади офіційно спростувало цю інформацію, назвавши її хибною та передчасною. Про це і Маляр, і 3 бригада написали у Telegram, повідомляє УП.

Маляр заявила про звільнення Андріївки, захисники заперечують – йдуть важкі бої

Основні бої тривають в районах Андріївки, Курдюмівки, Кліщіївки. І в нас там гарні новини. Андріївка наша. Закріплюємось на зайнятих позиціях, – написала заступниця міністра.

За її словами, Збройні сили на Бахмутському напрямку продовжують рух вперед. На північному фланзі ворог намагається відбити втрачені позиції.

А на південному ми успішно просуваємось, – додала Ганна Маляр.

Читайте: Голоси війни. Юлія Ястребова про окупацію Херсонщини та волонтерство як спосіб порятунку

У 3 окремій штурмовій бригаді заявили, що повідомлення заступниці міністра оборони є хибним.
Офіційно! Заява про взяття Андріївки є хибною та передчасною. Наразі тривають серйозні і важкі бої в районах Кліщіївки та Андріївки. Подібні заяви є шкідливими, несуть загрозу для життя особового складу та шкодять виконанню бойових завдань.

Пізніше Маляр відкоригувала текст свого повідомлення, прибравши інформацію про звільнення Андріївки.

Скрін з відкоригованого посту

Уточнюю з приводу інформації про звільнення Андріївки, – також написала Ганна Маляр. – Я не викладаю таку інформацію без координації та узгодження з військовими. Наразі відбувся комунікаційний збій між декількома джерелами інформації, які доповідають безпосередньо з місця подій. В Андріівці є певний успіх та станом на зараз тривають важкі бої.

11 вересня Маляр повідомляла, що Збройні сили мають певний успіх в районі Кліщіївки та Андріївки на Бахмутському напрямку. За минулий тиждень там вдалося звільнити 2 кв. км.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.