Війна

Кримський міст точно буде зруйнований, це питання часу – радник глави МВС

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кримський міст точно буде зруйнований у майбутньому, це є лише питанням часу.

Таку думку в ефірі «24 каналу» висловив радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів, відповідаючи на питання щодо реальності удару по Кримському мосту, пише Укрінформ.

Кримський міст новини Івано-Франківщини

Наразі у нас є така зброя, але нам для цього треба значно ближче просунутися до побережжя Азовського моря. Я можу сказати одну річ: Кримський міст точно буде зруйнований. Питання тільки у тому, коли це відбудеться, – уточнив Андрусів.

Щодо відкидання росіян від Херсона і з Херсонського напрямку, радник міністра зазначив, що там будуть проводитися контрнаступальні операції.

Але ми маємо розуміти ту важливу річ, що стратегічно невигідно атакувати місто Херсон, бо це призведе до великих руйнувань. Нам стратегічно вигідно взяти його у кільце. А для того, щоб це зробити, нам треба трохи більше техніки і озброєння, – сказав він.

Відповідаючи на запитання, чи є якийсь шанс, що росіяни з боку Придністров’я можуть спробувати зайти і захопити, наприклад, південь Одещини, радник глави МВС України сказав, що ситуація є абсолютно протилежною.

Рашисти готуються до оборони Придністров’я. Тобто, вони у тому числі, повністю перекривають дороги, будуть блокпости, – бо вони бояться, що ми нападемо на Придністров’я і захопимо там склади з озброєнням, які є, до речі, одними з найбільших взагалі у Європі. І захопимо у полон ще й їхні війська, які там насправді є дуже малочисельними. Насправді те, що відбувається у Одеському регіоні – це спроба не дати нам провести якісь дії по Придністров’ю, – заявив Андрусів.

При цьому він додав, що Україна не має намірів заходити у Придністров’я і не може робити цього без дозволу Молдови.

Але якщо Молдова дасть (такий дозвіл – ред.), то у нас є сили провести таку операцію і, скажемо так, вирішити дуже швидко питання нашого обмінного фонду і великої кількості снарядів для нашої зброї, – поінформував радник очільника МВС.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.