Війна

Криміналісти ідентифікувала всіх загиблих у селі Гроза, загалом їх – 59

Google+PinterestLinkedInTumblr

Кількість загиблих в результаті ракетного удару окупантів по селу Гроза Харківської області збільшилася до 59,  поліція ідентифікувала всіх загиблих.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко у Telegram-каналі.

Гроза

Криміналісти поліції ідентифікували всіх загиблих внаслідок ракетного удару по кафе на Харківщині. 59 людей вбили росіяни прямим влучанням Іскандеру в селі Гроза. Всі жертви – місцеві мешканці. Пенсіонери, медики, фермери, вчителі, підприємці. Всі – цивільні. Загинули цілими родинами у декілька поколінь”, – повідомив він.

Клименко розповів, що 19 осіб ідентифікували за допомогою мобільних ДНК-лабораторій. 6 діб криміналісти поліції цілодобово відбирали зразки у родичів, виводили профілі та шукали співпадіння фрагментів.

Одного із загиблих – 60-річного чоловіка – криміналісти встановили по 20-ти частинах тіла.

Ще двох осіб вдалося ідентифікувати за допомогою особистих речей, вилучених з помешкань загиблих, оскільки в них не було родичів прямої лінії для порівняння ДНК-профілів.

Нам важливо було встановити ім’я кожного загиблого, зберегти пам’ять про них та зафіксувати всіх жертв російського удару. Пам’ятаємо. Не пробачимо”, – написав він.

Раніше Служба безпеки України встановила особи двох зрадників, які скоригували російський ракетний удар по кафе у селі Гроза на Харківщині.

У кафе в селі Гроза, по якому вдарили росіяни, проходили поминки після перепоховання українського військовослужбовця.

Читайте: Протягом минулої доби відбулося 95 бойових зіткнень

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.