Війна

Косів шукає інвесторів для розвитку спорту та туризму на горі Михалків

Google+PinterestLinkedInTumblr
Косівська Територіальна Громада запрошує інвесторів для цілорічного розвитку спорту та туризму на горі Михалків в рамках ГромадаПлюсБізнес.

Про це повідомляють на facebook-сторінці “Ділові громади України”, передає Репортер.

“Гора Михалків ще з давніх часів була місцем для тренування та підготовки учнів дитячо-юнацької спортивної школи, тому відновлення спортивно-туристичної інфраструктури сприятиме відновленню попередніх здобутків та результатів. Сніговий покрив на горі Михалкова тримається близько чотирьох місяців, що є надзвичайно привабливим фактором для шанувальників гірськолижного відпочинку і зимових видів спорту. Надзвичайний ландшафт і зручне розташування придатне як до гірськолижного спорту, так і до пішохідних переходів та велосипедних маршрутів”, – зазначають у повідомленні.

Також там додають, що природне розташування району та зручна локація дає можливості для розвитку цілої групи видів спорту: спеціальний слалом, гігантський слалом, гірськолижна комбінація, швидкісний спуск. Цікавий є розвиток сноубордингу та могулу. Не менш актуальними є даун хілл, мотокрос та трепл.

Більше деталей за посиланням.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.