Війна

Колонаду готелю “Дністер” звільнять від скла – заява Надії Лєвшакової (ДОКУМЕНТ)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Прохід під колонадою Дністра залишать вільним для мешканців Івано-Франківська та гостей місті, а встановлені вітрини демонтують.

Про це йдеться в офіційній заяві власниці готелю “Дністер” Надії Лєвшакової, передає Репортер.

Нагадаємо, що у понеділок, 12 квітня, створена міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківим комісія зробила висновки стосовно готелю “Дністер”.

Комісія вирішила наступне:
1. Надані документи не підтверджують підставність здійснення робіт із заскління підколонного простору будівлі колишнього готелю «Дністер» за адресою вул. Січових Стрільців, 12.
2. Звернутися до Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА як уповноваженого органу охорони культурної спадщини на території Івано-Франківської області та сторони охоронного договору щодо надання інформації про погодження проведення робіт зі скління підколонного простору будівлі колишнього готелю «Дністер» за адресою вул. Січових Стрільців, 12.
3. Звернутися до центрального уповноваженого органу з питання держархбудконтролю щодо надання інформації про дозвільну документацію в частині заскління підколонного простору будівлі колишнього готелю «Дністер» за адресою вул. Січових Стрільців, 12.
4. Враховуючи значний суспільний резонанс, рекомендувати власнику будівлі добровільно повернути підколонний простір будівлі колишнього готелю «Дністер» за адресою вул. Січових Стрільців, 12 у попередній стан.

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні