Івано-Франківський ІТ кластер відмовляється від співпраці з компаніями, які платять податки в росії або білорусі, мають там офіси, ведуть бізнес у цих країнах. Незалежно від того, яку позицію вони озвучують медійно.
“Для нашої спільноти важливі справи, а не слова”. Це правило поширюється на компанію EPAM і на решту подібних, повідомляють в ІТ кластері, пише Репортер.
Не можна з однієї кишені жертвувати на потерпілих від війни, а з іншої допомагати ворогу. Ми за ясну і чітку позицію, – йдеться у повідомленні. – Дякуємо Івано-Франківським ІТ компаніям, які разом з нашим ІТ Кластером і кожна самостійно максимально долучаються до підтримки нашої армії, волонтерів, переселенців.
ІТ компанії регіону мільйони гривень перерахували на потреби ЗСУ та продовжують це робити, кажуть у кластері. Кожен офіс став пунктом відправки допомоги на фронт та прихистком для біженців, ІТ працівники стають до лав ЗСУ й тероборони.
Ми переможемо! Слава Україні!
«Для Бога я створю найкраще». Франківців запрошують у Ваґабундо дивитись, молитись і малювати (ФОТО)
Comments are closed.