Війна

Хворих на Covid з червоних зон Прикарпаття відправлятимуть у лікарні помаранчевої

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Через складну ситуацію у прикарпатських лікарнях, які належать до червоної карантинної зони, пацієнтів з COVID-19 чи підозрою відправлятимуть в інші медичні заклади.

Про це повідомила заступниця директора обласного департаменту охорони здоров’я Ірина Кобельська, пише Суспільне Карпати.

Фото ілюстративне

“Найбільше навантаження лягає на ті заклади, які знаходяться у червоних зонах. Там найгірша ситуація із завантаженістю ліжок. Тож змінюватимуть маршрути пацієнтів  госпіталізовуватимуть у ті заклади, де менше хворих”, – каже Ірина Кобельська.

Впродовж минулого тижня (2-9 листопада – ред.) в Івано-Франківській області додатково розгорнули 556 ліжок для лікування хворих на COVID-19.

“Ще два заклади потужністю 220 ліжок додатково подаватимемо на контрактування з Національною службою здоров’я України. Маємо у резерві ще три лікарні, які плануємо залучати для надання допомоги”, – додає Кобельська.

До слова, впродовж минулого тижня до 10 % медпрацівників, які лікують хворих на коронавірусну інфекцію, перебуває на лікарняному.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.