Війна

Гуділо і трясло: мешканці Прикарпаття вдосвіта відчули землетрус

Google+PinterestLinkedInTumblr
У четвер, 23 вересня, у Тернопільській області стався землетрус магнітудою у 4,3 бала за шкалою Ріхтера, який було відчутно на території Івано-Франківської області.

Як повідомив головний центр спеціального контролю України, центр землетрусу зафіксували між Чортковом та Товстим о 6:17  год, пише Репортер.

“Сьогодні о 06:17:57 засобами Головного центру зареєстровано відчутний землетрус на території України. Попередні розрахунки: координати 48,93 пн.ш. 25,88 сх.д. Тернопільська область, магнітуда М=4.3, розрахункова інтенсивність 5 балів. За повідомленнями, землетрус відчувався людьми на відстані біля 100 км”, – йдеться у повідомленні центру.

Видання Zaxid.net повідомляє, що за інформацією сайту VolcanoDiscovery, німецький науково -дослідний центр геологічних наук повідомив про землетрус магнітудою 4,3 в Україні поблизу Чорткова Тернопільської області. Центр землетрусу знаходився на глибині 57 кілометрів.

Виходячи з попередніх сейсмічних даних, землетрус не повинен був завдати значної шкоди, але, ймовірно, багато людей відчували його як легку вібрацію в районі епіцентру.

Слабке потрясіння могло відчуватися в Городенці Івано-Франківської області, розташованій за 18 км від епіцентру, у Бучачі Тернопільської області (за 26 км), Чорткові Тернопільської області (за 32 км), Борщові Тернопільської області (за 42 км), та Коломиї Івано-Франківської області (за 46 км).

Натомість поштовхи налякали мешканців сусідньої з Тернопіллям Городенківщини.  Вони поділилися своїми враженнями у місцевій facebook-спільноті Голос підпілля Городенка..

“В Чортівці гуділо і трясло в 6.20 ранку”, – повідомила Оксана Сидорук-Головецька.

“Потрясло добренько (((( Котиківка”, – написала Яна Крушинська.

“І мене розбудило. Живу попри дорогу з якої вічно трісе десь на 3 бали через те, що не їдуть в об’їзд, але тоді машин не було…”, – написав Любомир Головацький.

“Стрільче тут…труби трясло…”, – поділилася Syanka Ya.

“В Городенці біля лікарні один раз трусануло о 06:20…”, – пише Petro Demjanchyk.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.