Війна

Голова ІФ ОДА похвалилася відкриттям ще одного центру вакцинації, який просто переїхав

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 2 листопада, в Івано-Франківській обласній держаній адміністрації пройшла онлайн-нарада, де чиновники, голови громад та медики обговорили заходи щодо боротьби з коронавірусною хворобою.

Голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук розповіла про роботу центрів вакцинації в області. За її словами, зараз там великі черги. Тому вона звернулася до прикарпатців вакцинуватися й у пунктах щеплення, яких уже дуже багато і там немає черг, пише Репортер.

Світлана Онищук

Також вона додала, що минулого тижня вдалося відкрити ще один центр масової вакцинації.

“Ми його відкрили в Івано-Франківському національному медичному університеті. Хочу подякувати колективу, ректору університету за організацію та допомогу у всіх питаннях”, – сказала Онищук.

Втім, Онищук не уточнила, що центр просто переїхав з нічного клубу Панорама Плаза. Відтак, кількість центрів вакцинації в Івано-Франківську не змінилася — зараз їх у місті налічується 5.

Це центри на базі залізничного вокзалу, на базі спортивного комплексу Івано-Франківського національного медичного університету, що на вулиці Целевича, в Епіцентрі, в медичному університеті та у ЦНАПі.

Варто додати, що 1 листопада в Івано-Франківській ОДА повідомили про відкриття ще одного такого центру у Пасажі Гартенберг за адресою: Незалежності, 3.  Проте, пізніше стало відомо, що відкриття центру перенесли з невідомих причин. Коли воно відбудеться, повідомлять згодом.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.