Війна

Генштаб не виключає обстріли західних областей “Іскандерами” з території Білорусі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Росіяни перемістили на територію Республіки Білорусь оперативно-тактичні ракетні комплекси “Іскандер”, які може використати для обстрілів західних областей України.

Про це 26 травня під час брифінгу в медіацентрі Україна-Укрінформ повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов, пише Репортер.

Новини війна Україна
Фото ілюстративне

За його словами, росіяни перемістили ОТРК “Іскандер” до району Лунинець Берестейської області.

Не виключається їх залучення до ураження військових об’єктів та інфраструктури у західному регіоні нашої країни, – наголосив Громов.

Він також додав, що з 19 травня ворог наніс 63 ракетних удари по території України. Основними цілями були об’єкти транспортної інфраструктури.

З 24 лютого Прикарпаття прожило п’ять діб у стані повітряної тривоги

Довідково: “Іскандер” – сімейство балістичних оперативно-тактичних ракетних комплексів класу земля-земля, (ОТРК): Іскандер, Іскандер-Е, Іскандер-К, Іскандер-М. Є подальшим розвитком ОТРК 9K714.

Максимальна дальність ураження цілі балістичними ракетами з ОТРК “Іскандер-М” — не менше 500 км (оголошена публічно) і може сягати 700 км (за експертними оцінками, при застосуванні ядерної боєголовки або полегшеної звичайної). Існує модифікація для пуску крилатих ракет 9М729 з максимальною дальністю до 2500 км.

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні