Війна

Франківський виш включили до рейтингу кращих університетів країн Європи та Середньої Азії, що розвиваються

Google+PinterestLinkedInTumblr
15 грудня 2021 оприлюднено щорічний список кращих університетів країн Європи та Середньої Азії, що розвиваються, на 2022 рік (QS Emerging Europe and Central Asia University Rankings 2022), до якого увійшли 450 кращих закладів вищої освіти, зокрема 41 з України.

Рейтинг укладено глобальним науково-дослідним консультаційним центром QS Quacquarelli Symonds. До списку потрапив 41 заклад вищої освіти України. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України, пише Репортер.

У списку є й Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, який розмістили у між 351 та 400 позиціями. Варто зазначити, що інших вишів з Івано-Франківської області у рейтингу немає.

Для складання регіонального рейтингу університетів QS Emerging Europe and Central Asia University Rankings враховуються десять показників: академічна репутація закладу освіти, його репутація серед роботодавців, співвідношення кількості викладачів та студентів, кількість публікацій на одного викладача і співробітника, кількість цитувань на одну публікацію, частка іноземних викладачів і співробітників, частка іноземних студентів, частка викладачів та співробітників з ученим ступенем, глибина міжнародних наукових колаборацій та присутність закладу освіти в онлайн-середовищі.

Повний перелік 450 кращих закладів вищої освіти країн Європи та Середньої Азії, що розвиваються, на 2022 рік доступний за посиланням.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.