Війна

Франківські волонтери SaveUkraineNow передали на фронт п’ять сучасних квадрокоптерів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Волонтери SaveUkraineNow(SUN) передали на фронт п’ять квадрокоптерів DJI Matrice 30 Т у повній комплектації.

Загальна вартість партії — 1,6 млн гривень. Дрони привезли з-за кордону, завдяки цьому вдалося зекономити від 20 до 40 % на кожному, а це десятки тисяч гривень, інформують у SaveUkraine Now.

Квадрокоптер DJI Matrice 30 Т розвиває швидкість до 80 км на годину, та може підійматися на висоту до 700 метрів. “Пташка” оснащена високотехнологічним камерним модулем з чотирма камерами — ширококутною, FPV, тепловізором та далекоміром. Працює при критичних температурах від -20 до +50 °C. Максимальна тривалість польоту — 41 хвилина.

Ми змогли провести цю велику закупівлю завдяки підтримці наших надійних партнерів, — розповідає представник Координаційного центру #SaveUkraineNow(SUN) Тарас Герула. — Постачальник повідомив, що дрони в наявності по дуже добрій ціні, ми звернулися до наших партнерів, вони відгукнулися, і ми швидко зібрали всю суму. За три тижні дрони уже були в Франківську, звідки їх передали у прикарпатські підрозділи на гарячі ділянки фронту.

У Координаційному центрі зазначають, що зараз квадрокоптери та дрони є одним із пріоритетів закупівель. З початку року SUN придбав та передав на передову дрони Mavic 3 та Mavic 3 Т, DJI Matrice 30 Т,  дрони-камікадзе, інноваційний дрон HallCAT V3 українського виробництва, а також великий вантажний дрон українського виробництва Devouer.

За 1,5 року роботи Координаційний центр SaveUkraineNow(SUN) залучив понад 2,6 млн доларів США для підтримки прикарпатських підрозділів на передовій.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.