Війна

Франківська обласна дитяча лікарня готова приймати пацієнтів з усієї України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківській обласній дитячій лікарні повідомили, що готові приймати маленьких пацієнтів з усіх регіонів України.

А при потребі можуть провести й евакуацію. Про це йдеться у повідомленні на facebook-сторінці медзакладу, передає Репортер.

“У цей непростий для України час хочемо бути якнайбільше корисними для пацієнтів та наших колег. Наш регіон на даний час є найбільш мирним та безпечним, тому вважаємо своїм обов’язком підтримати та розвантажити інші заклади охорони здоров’я, які опинилися в епіцентрі бойових дій. Колеги, ми готові приймати до себе пацієнтів з усіх регіонів, які потребують ургентної медичної допомоги та не можуть її отримати своєчасно в інших закладах”, – йдеться у повідомленні.

Медики додають, що зараз надають повний спектр (третинний рівень) медичної допомоги дітям від 0 до 18 років: соматичні та хірургічні спеціальності, онкогематологія. Також є три відділення для лікування новонароджених та передчасно народжених, оперуємо немовлят з діагнозом “Ретинопатія новонароджених”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.