Війна

Додому з полону повертається прикарпатець Михайло Гавриш

Google+PinterestLinkedInTumblr

В межах сьогоднішнього обміну полоненими додому повертається один прикарпатський боєць. З полону звільнений солдат Михайло Гавриш, повідомила голова ІФ ОВА Світлана Онищук.

Михайло Гавриш повертається з полону
Фото ілюстративне

Зв’язок з військовослужбовцем втрачено у січні цього року під час бойових дій на Бахмутському напрямку. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну додому повернулися 32 військових із Прикарпаття, – повідомила Світлана Онищук. – Дякуємо нашому воїну за службу на благо України. Дякуємо за стійкість та незламність. Вітаємо нашого Героя вдома.

Нагадаємо, в результаті обміну 25 травня додому повернулися 106 захисників – вісім офіцерів і 98 військових рядового й сержантського складу. Також репатрійовані три тіла: двох іноземців та українки.

Читайте: Стати на ноги, милиці, протези. Як у Франківську пораненим бійцям повертають повноцінне життя

 

Усі звільнені з полону воювали під Бахмутом. 68 з визволених воїнів вважалися зниклими безвісти. Серед звільнених військовослужбовців 98 належать до Збройних Сил України: з них, зокрема, 21 представник територіальної оборони. Також додому повернулися семеро прикордонників та один військовослужбовець Державної спеціальної служби транспорту.

Читайте: «Кожен атовець був готовий». Як живе у війну «Бандерівський схрон»

Щонайменше сім врятованих оборонців мають різноманітні травми: кульові та осколкові поранення, опіки та переломи, загострені хронічні захворювання. Найстаршому зі звільнених уже виповнилося 59 років, наймолодшому – 21 рік.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.