Війна

До російських сімей віддали вже понад 1000 дітей, вивезених із Маріуполя

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вже понад 1000 українських дітей, яких рф вивезла, викрала з Маріуполя, загарбники передали в російські сім’ї, і цей процес триває.

Про це повідомив у Телеграмі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передає Укрінформ. Він оприлюднив скан інтернет-сторінки офіційного органу опіки Краснодарського краю рф – «Управления по вопросам семьи и детства».

«Сьогодні офіційні органи опіки Краснодарського краю зізнались, що незаконно утримують та пропонують до усиновлення 300 дітей з Маріуполя. А вже понад 1000 українських дітей-маріупольців з початку окупації Маріуполя вже передали в російські сім’ї по різних куточках необільшовицької імперії», – написав Андрющенко.

На його думку, найбільший злочин росії в Маріуполі – це навіть не прицільне бомбардування Драматичного театру, а оце викрадання українських дітей – маріупольців, яких приписано до дітей-сиріт, без з’ясування реального статусу, без права опинитись у рідних сім’ях і без права на Батьківщину.

«росія вбиває, краде і знищує українців без жалю. Лють. Просто лють», – наголосив радник мера.

Як повідомлялося, агресія росії спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто практично повністю зруйноване внаслідок ворожих обстрілів: розбиті школи, дитсадки, лікарні, житлові будинки.

Маріуполь наразі без нормального постачання електрики, води, газу. З початку російського вторгнення у місті загинули близько 22 тис. мирних жителів. Понад 50 тис. були депортовані в росію і на тимчасово захоплені території Донецької області.

Маріуполю загрожують екологічна катастрофа та спалах інфекційних захворювань. Лікарів у місті недостатньо.

Колаборанта Костянтина Іващенка російські загарбники оголосили «мером» Маріуполя і створюють картинку «відновлення життя міста».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні