Війна

Чому так важливо проводити аналіз рейтингу страхових компаній перед тим, як підписувати документ?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Страховка може бути одним із найсерйозніших придбань у вашому житті, і її купівля нічим не відрізняється від покупки машини або вибору ресторану, в якому повечеряти. Звичайно, це означає, що потрібно провести невелике дослідження перед тим, як підписувати підкреслену лінію в договорі. Порівнюючи страхові компанії, ви, ймовірно, запитаєте себе, якою має бути компанія, щоб їй довіритися. Потрібно лише відповісти на такі запитання: Чи є хороші відгуки клієнтів? Чи компанія пропонує максимальне покриття за мої гроші? Чи має добрий страховий рейтинг?». Рейтинг страхової компанії є важливою частиною процесу вибору страховки. Зрештою, високий рейтинг — це хороший показник того, що ви ухвалюєте розумне фінансове рішення.

Рейтинг страхової компанії, також званий кредитним рейтингом, зазвичай є оцінкою фінансової стійкості страхової компанії. Інакше кажучи, страховий рейтинг вимірює здатність страховика оплачувати претензії, особливо у періоди фінансових криз чи збільшення кількості претензій. Що страховий рейтинг компанії, то більше в неї шансів виконати свої зобов’язання з виплати страхового відшкодування. Зрештою, ви не стали б купувати поліс у страховика, який не має фінансової стійкості для виплати страхового відшкодування. Ніхто не хоче сплачувати внески роками, лише для того, щоб страхова компанія у результаті була визнана неплатоспроможною.

страхових компаній Новини Івано-Франківська

З іншого боку, страхові рейтинги є показником ефективності інвестицій компанії. Рейтинги страхових компаній орієнтовані лише на майбутню здатність компанії платити за своїми зобов’язаннями. Рейтингові агентства використовують безліч різних критеріїв для оцінки компаній зі страхування життя. Деякі загальні критерії включають: системи управління ризиками, готівку на руках, становище на ринку, відношення боргу до активів та різноманітність потоків доходів.

Подібно до того, як розраховуються ваші особисті кредитні рейтинги, кожна страхова рейтингова організація використовує свою власну шкалу та методологію для оцінки страхових компаній. Отже, оцінка страхової компанії одним рецензентом і її отримання необов’язково однакові всім рецензентів. Оскільки рейтинги можуть змінюватись від агентства до агентства, важливо враховувати рейтинги кількох агенцій, перш ніж обирати страхову компанію. І багато страхових компаній рекламують тільки свої найвищі рейтинги, так що майте це на увазі, здійснюючи угоди.

 Рейтинги фінансової стійкості страховика схожі на табель успішності в школі — і певною мірою так воно і є. Більшість рейтингових агентств досить схожі у своїх найкращих показниках. Нижчі рейтинги — ось чим справді відрізняються рейтингові агенції. Але на сьогоднішній день, на жаль, багато рейтингових агенцій працюють на замовлення. Щоб уникнути маніпуляцій з їхнього боку, необхідно звернутися до сайту, де зібрані відгуки від реальних людей щодо послуг різних компаній, наприклад, страхової компанії «Арсенал Страхування», про яку багато хто чув. 0 негативних відгуків про Арсенал Страхування за жовтень 2021 року. Клієнти, які співпрацювали з цією компанією, діляться враженнями, недоліками та перевагами страхових послуг.

Кожна страхова компанія прагне досягти та підтримувати високий страховий рейтинг. Зрештою, чим вищий рейтинг, тим більша ймовірність того, що компанія виконає свої зобов’язання щодо виплати вимог, і тим більша ймовірність того, що такі люди, як ви, звернуться до них. Тому логічно, що компанії хочуть захистити здатність виконувати свої фінансові зобов’язання. Страхові компанії знижують ризик, набуваючи перестрахування. Перестрахування зводить до мінімуму відповідальність страховика та допомагає запобігти банкрутству після того, як надзвичайна подія призводить до великої кількості несподіваних претензій.

Наприклад, умовна страхова компанія підписує поліси, а потім ці поліси перестраховуються перестраховиком. Кожна компанія поділяє частину ризику, тому жодна компанія не має їм повністю. Хоча потрібно, щоб страхові компанії тримали певний грошовий резерв для запобігання неплатоспроможності, перестрахування знижує потребу компанії у використанні своїх резервів. Перестрахування працює одним із двох способів: оплачуючи частину вимог страхової компанії в обмін на частину кожної отриманої оплати; сплачуючи вимоги страхової компанії після виплати певної суми.

страхових компаній Новини Івано-Франківська

Отже, на що ці рейтингові агенції звертають увагу щодо свого рейтингу? При розгляді найкращих компаній із страхування життя у кожного агентства своя формула. Простіше кажучи, кожен із них оцінює страховиків життя з погляду їхньої фінансової стійкості — наскільки добре фінансується страхова компанія, наскільки великий ризик, який вона несе, та її операційні показники. Рейтинг не є гарантією фінансової стабільності, але його можна вважати індикатором. Самі рейтингові організації можуть змусити вас платити за можливість переглянути їх рейтинги. Але зазвичай компанія зі страхування життя публікує свої рейтинги на своєму веб-сайті.

Порівнявши рейтинги та відгуки, ви отримаєте тверде уявлення про фінансову стабільність страхової компанії, яке допоможе вам вирішити, чи варто довіряти їм страхування. Рейтинг страхової компанії ніколи не повинен бути єдиним фактором при ухваленні рішення про покупку страхового полісу, але він проливає світло на фінансову стабільність компанії. Чим вищий рейтинг, тим більша ймовірність того, що компанія буде фінансово стабільною у довгостроковій перспективі.

Трапляється, коли у відгуках немає необхідної інформації. Можливо ваш запит нестандартний і вам необхідно особисто поспілкуватися з одним із клієнтів компанії. Таку можливість пропонує розумний чат-бот Ask.Direct.  🅰Не читайте відгуки про Арсенал Страхування, а спілкуйтеся з реальними клієнтами в Ask.Direct🅰!. Він працює у зручному для вас месенджері (Viber, Telegram або Messenger). Бот вивчає ваш запит, спрямовує в закритий чат із вибраним амбасадором. Далі ви обговорюєте питання безпосередньо з клієнтом компанії. Це дозволить скоротити час на пошук відповіді та вирішити питання за лічені хвилини.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.