Війна

Через сильний вітер декілька прикарпатських сіл залишились частково без світла (СПИСОК)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Сильний вітер, що панував над Прикарпаттям протягом минулої ночі, став причиною аварійних вимкнень у 4 районах області.

Як повідомляють у пресслужбі Прикарпаттяобленерго, найбільше знеструмлень погодні умови спричинили на Долинщині, Коломийщині, Косівщині та Яремчанщині, де частково без електропостачання знаходяться 6 населених пунктів. Також вимкнення зафіксовані у мережах 0,4 кВ. Перелік населених пунктів – у переліку внизу повідомлення, передає Репортер.

“Найпоширенішими причинами аварійних ситуацій є обриви на лініях через падіння гілок і дерев під час поривів вітру. Місця аварійних знеструмлень визначені, але доступ до них утруднений через вітер, який не вщухає.  У зв’язку із цим, спрогнозувати час ліквідації вимкнень складно, але бригади робитимуть усе від них залежне, щоб відновити електропостачання якнайшвидше”, – зазначають у компанії.

В АТ «Прикарпаттяобленерго» просять з розумінням поставитись до вимкнень. Бригади забезпечені усім необхідним і посилено працюватимуть над відновленням електропостачання.  Оскільки вітер не вщухає – можливі нові знеструмлення, а вимкнення можуть зачепити багато районів, телефонні лінії кол-центру компанії можуть бути перенавантажені.

У випадку виявлення обірваного проводу, пошкодженої підстанції тощо – телефонуйте у кол-центр обленерго або у приватні повідомлення офіційної сторінки обленерго у Фейсбук:https://www.facebook.com/oe.if.ua.

Філія Перелік населених пунктів, які відключені
1 Богородчанський РЕМ Бабче, Космач, Пороги, Раковець, Росільна, Солотвин.
2 Верховинський РЕМ Ільці, Верхній Ясенів, Верховина, Голови, Дземброня, Красник, Рівня, Черемошна, Яблуниця.
3 Долинський РЕМ Вишків, Княжолука, Кропивник (Вигодська ОТГ), Лолин, Максимівка, Мислівка, Пациків, Пшеничники, Сенечів, Старий Мізунь, Церковна, Шевченкове.
4 Калуський РЕМ Вістова, Голинь, Перекоси, Підмихайля.
5 Коломийський МРЕМ Великий Ключів, Ковалівка, Коломия, Мишин, Молодятин, Печеніжин, Спас.
6 Коломийський РЕМ Раківчик.
7 Косівський РЕМ Акрешори, Бабин, Брустурів, Великий Рожин, Вербовець, Город, Космач, Косів, Кути, Малий Рожин, Прокурава, Пістинь, Рожнів, Розтоки, Річка, Смодна, Снідавка, Соколівка, Старий Косів, Старі Кути, Стопчатів, Текуча, Тюдів, Химчин, Черетів, Шепіт, Яблунів, Яворів.
8 Лисецький РЕМ Чорнолізці.
9 Надвірнянський РЕМ Добротів, Зелена, Красна, Ланчин, Лоєва, Мозолівка, Молодків, Надвірна, Пасічна, Пнів, Стримба, Черник.
10 Рогатинський РЕМ Малинівка.
11 Рожнятівський РЕМ Брошнів, Князівське, Липовиця, Перегінське, Сваричів, Суходіл.
12 Снятинський РЕМ Стецева.
13 Яремчанський РЕМ Білі Ослави, Делятин, Заріччя, Микуличин, Чорні Ослави, Яремче.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.