Війна

Бойовики продовжують підтягувати на Донбас бронетехніку та боєприпаси

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Найбільш складна ситуація склалася на приморському (Маріупольському) напрямку. Зокрема, противник продовжує перекидання тактичних резервів в район н.п.Безименное, повідомив координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук.

ato22

“Зафіксоване перекидання близько 350 чол., 15 од. вантажного транспорту, порядку 20 од. броньованої техніки (включаючи 6 танків). Ці резерви розгорнуті на вузькій ділянці в районі від узбережжя до траси Т0519”, – йдеться у повідомленні.

Одночасно позиції українських військ в районі н.п.Широкино обстрілює артгрупа. У її складі – 4 вогневих підрозділи (2 – ствольна артилерія, 1 – РСЗВ, 1 – САУ).

Українські війська продовжують утримувати ділянку фронту разом з плацдармом у районі н.п.Светлодарск та Луганське. Противник періодично веде обстріл позицій українських військ в цьому районі, однак основна частина формувань, що брали участь в боях за Дебальцеве, відведені для доукомплектування.

Крім того, тривають обстріли і спроби зав’язати ближній бій у смузі Красногорівка – Авдіївка. На західному напрямку в районі н.п.Марьінка зафіксовані дві так звані «кочують» мінометні батареї російсько-терористичних військ.

“На південь від Донецька у смузі Степове-Гранітне противник продовжує ущільнювати бойові порядки і перекидати підкріплення, створюючи ударну тактичну групу. За останні дві доби зафіксовано прибуття трьох великих конвоїв постачання – всього до 40 вантажних автомобілів, а також 24 одиниці бойової техніки (включаючи 8 од. САУ 2С1 «Гвоздика» і 2С3 «Акація» у складі двох вогневих підрозділів , 5 танків, 7 ББМ, а також спеціальні машини, включаючи командно-штабні машини (КШМ), а також рухливий пункт розвідки та управління підрозділів ППО тактичної ланки)”, – повідомив Тимчук.

Також противник продовжує накопичувати сили і засоби в Донецьку (Петровський і Куйбишевський райони). З району Дебальцеве у цей населений пункт повернулися ряд бандформувань «ДНР», які брали участь у боях на плацдармі. Відновлення боєздатності, доукомплектування та довооруженіі даних формувань виконуються вже по їх прибутті до Донецька. Для цих цілей протягом 23-24 лютого очікується прибуття в Донецьк як мінімум два великих конвоїв з живою силою і озброєннями.

У районі н.п.Ясіноватая відзначається зосередження тактичної групи російсько-терористичних військ, що має в своєму складі як мінімум 30 одиниць бойової броньованої технік (з них не менше 12 танків).

Зафіксовано прибуття в Іловайськ з території Росії чергового ешелону з боєприпасами для терористичних формувань «ДНР».

Активно триває процес відновлення боєздатності формувань російсько-терористичних військ на Алчевсько-Стахановському ділянці. З цією метою через Краснодон та Красний Луч йде активне перекидання додаткових резервів. Зафіксовано переміщення 35 одиниць автотранспорту та 22 одиниць бойової техніки. Також зафіксоване перекидання у цей район двох батарей гаубиць Д-30.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.