Війна

Більшість пацієнтів з Covid у прикарпатських лікарнях інфіковані штамом “дельта”, – Савчук

Google+PinterestLinkedInTumblr
В Івано-Франківській області близько 80% госпіталізованих у лікарні хворих з коронавірусом вражені штамом “дельта”.

Про це заявив під час наради в Івано-Франківській ОДА, гендиректор обласного центру контролю та профілактики хвороб Руслан Савчук, пише Репортер.

Руслан Савчук розповів, що зараз в області ситуація з поширенням коронавірусу погіршується – збільшується кількість хворих.

“У нас ситуація в області погіршується. У нас, на жаль, хворіють діти шкільного віку. Таких наша лабораторія у день виявляє від 3 до 8”, – поділився медик.

Окрім того, він додав, якщо зараз протестувати на штам усіх хворих на коронавірус прикарпатців, то у більшості випадків підтвердиться штам дельта.

“Хочу наголосити, що у більшості пацієнтів у закладах охорони здоров’я, у більшості випадків це штам вірусу дельта. Якщо протестувати всіх, то можна сказати, що дельта переважає по всій області. Якщо у відсотках, то це 80 від усіх випадків, не менше. Найбільш небезпечні це Івано-Франківський, Косівський та Коломийський райони. І підтягується Калуський район”, – каже Савчук.

Варто зауважити, що за даними НСЗУ в Івано-Франківській області зараз 865 активних хворих. З них 302 перебувають на лікуванні у медзакладах.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.