Війна

Зустрічаємо за дрес-кодом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Як одягаються ділові жінки міста та області? І чого їм бракує для «повного щастя»? Жінки є окрасою нашого політичного бомонду. В будь-якому разі вони таємно ображаються, якщо на них не звертати увагу. Вони ж прекрасні, неперевершені, чарівні, особливі, неповторні, виняткові… Але це не про редакцію «Репортеру». Ми разом з нашими чоловіками-політиками бачимо все надзвичайне, що є у наших жінках. Їхні дрес-коди відіграють у нашому сприйнятті їх теж не останню роль. Адже всі ми пам’ятаємо давню приказку: «Зустрічаємо по одязі — проводжаємо по розуму».Щоб допомогти нашим жінкам з діловим іміджем, ми вирішили звернутися за порадами до їхнього колеги чоловічої статі та професійного модельєра. Першим став поважний депутат міської ради, що має досить вагомий статус і з відомих всім причин попросив нас залишитися для читачів невідомим, тому назвемо його «Депутат Ікс»Другим експертом стала модельєр Ксюша Петрова — дизайнер креативного одягу.Зінаїда БОЛЮК, депутат обласної ради, начальник управління освіти та науки ОДА «Депутат Ікс»: «Міць і натиск!» у стилі «Якби бабу Параску обрали до парламенту…»Ксюша Петрова: Жінці високого статусу не личить ходити в сільських спідничках, які досить сильно псують фігуру. Невже складно звернутися до професіоналів?       

 

Валентина Юрків, депутат міської ради, генеральний директор ТОВ «Стиль» ЛТД

«Депутат Ікс»: Яскравий взірець стилю «останнє танго в коралях». Був популярним в середовищі тридцятирічних лютеранок штату Канзас у золоту добу кантрі.

Ксюша Петрова: «Турція» відпочиває. Наша пані, мабуть, довго шукала цей костюмчик. Безформенний та невиразний, він не тільки зіпсував фігуру, але й підкреслив повну відсутність смаку.

 

 

 

 

 

 

 

Оксана Ткачук, депутат міської ради, головний лікар міської поліклініки №?2

«Депутат Ікс»: Взагалі то, одяг у стилі «привид замку Камерон» погано конотується з яскраво?червоними аксесуарами.

Ксюша Петрова: Леді, мабуть, зібралася на забаву — чи то до ресторану, чи то до клубу. А сумочка з босоніжками їй, певне, такі дорогі серцю, що попри те, що вони зовсім не вписуються у цільний костюм, все одно їх одягла.

 

 

 

 

 

 

 

 

Романія Постолянюк, депутат обласної ради

«Депутат Ікс»: Один із взірців моднячого стилю «Брітні в коматозі»?

Ксюша Петрова: Якщо наші жінки думають, що чорний колір їх робить стрункішими, то вони дуже помиляються. Жінки, у яких фаворитом в одязі є чорний колір, насправді дуже закомплексовані, а особливо, коли тканина взагалі незрозумілої фактури.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вікторія Сусаніна, депутат міської ради, начальник фінансового управління міськвиконкому

«Депутат Ікс»: Чисто провінційний підхід до брючного костюму. У 2003 році приблизно так вишивала в мокрих спортянках від «Адідас» юна спадкоємиця Періс Хілтон.

Ксюша Петрова: Пані вирішили підкреслити довжину своїх ніг і тим самим вкоротила тіло. Світлий колір їй протипоказаний. Незрозумілі аксесуари «під золото» такого великого розміру — теж щось. Чорна сумка зовсім випала з ансамблю, вона, мабуть, її позичила у подруги.

 

 

 

 

 

 

 

Іванна Кучер, голова Тисменицької РДА

«Депутат Ікс»: Так мали би виглядати спроби провінційних російських модельєрів скопіювати японське кімоно.

Ксюша Петрова: Дуже цікавий костюм. Пані, мабуть, зібралася на пляжну вечірку на курорті і забула про дрес-код ділового костюму.

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександра Петрик, депутат міської ради, начальник ЖЕО №?2

«Депутат Ікс»: Блискучий приклад трансформації. Далекий родич прибиральницького халату, як вия­вляється, ще й здатний заінтригувати.

Ксюша Петрова: Тут мікс чи то домогосподарки, чи то чоловікоподібної жінки, яка забула про те, що вона жінка. Я б порадила їй персонального шопера, який би допоміг знайти свій стиль.

 

 

 

 

 

 

 

Марія Семочко, депутат міської ради, директор ЗОШ №?4

«Депутат Ікс»: Стиль «совпартактив». Добре старе ніколи не підведе.

Ксюша Петрова: Пані, певне, зібралася на город, а поміж того вирішила піти на роботу. Вона має вигляд домогосподарки в бабусиному халатику. От тільки тапочок не вистачає.

 

 

 

 

 

 

 

 

Мирослава Клим, депутат обласної ради, перший заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення ОДА

«Депутат Ікс»: Костюмчик під назвою «Комсомолка після Сафарі».

Ксюша Петрова: «Базар» плаче за такими костюмами, адже вони ще п’ять років тому вийшли з моди. Можна побажати цій леді частіше купувати жіночі журнали, щоб хоч мати уявлення про моду.

 

 

 

 

 

 

 

І, власне, від «Репортера». Коли ми задумали цей «мініпроект», то думали, що наші експерти будуть добрішими до публічних (в значенні відомих) жінок Івано-Франківщини, які стануть фігурантами цього проекту (хто саме буде учасниками, ми тоді ще не знали). Але і модельєр Ксюша Петрова, і «Депутат Ікс» Івано-Франківської міської ради, як бачимо, слів не підбирали. Певне, брали приклад із європейських та американських антирейтингів в стилі «Хто з публічних жінок найпотворніше одягається?». Ну, але то їх особиста думка, а редакції газети «Репортер» згадані жінки та стиль їх одягу дуже подобаються.

Хочемо зауважити, що, на щастя, ми лише зустрічаємо за дрес-кодом, а проводжаємо по розуму. Цих жінок ми дуже любимо та поважаємо за те, що з інтелектом у них все гаразд і вони в жодному випадку не ображатимуться на нас за цю пу­блікацію.

 

Ксюша Петрова народилася у Львові. За гороскопом Стрілець. Має дві освіти. Першу вона здобула за бажанням батьків. Другу вже за своїм бажанням (інститут Культури і мистецтв).

Вже в інституті на другому курсі вона презентувала свою першу колекцію, яка потрапила до Києва на конкурс, далі вона вийшла у фінал та зайняла друге місце. Під час навчання вона цікавилась роботою над театральними костюмами, внаслідок чого створила колекцію з 90 костюмів для п’єси «Алые паруса», після чого колекція презентувалась за кордоном.

Закінчивши інститут в 2004 році, відкрила у Івано-Франківську власний бутік, який носить її ім’я та знаходяться у центрі нашого міста.

 

Фото Тетяни Соболик та Миколи Волкова