Війна

Як назвеш, так і поїдеш-2

Google+PinterestLinkedInTumblr

Микола Волков У сьогоднішньому ґудз-ику — продовження розповіді про оригінальні назви івано-франківських підприємств та організації, які заслуговують на цитування та обговорення.

Розпочнемо з легендарної контори під назвою «Меданал». На вивісці оригінально скоротили «медичні аналізи». Її фото свого часу була хітом фотоприколів українського інтернет-простору. З того часу нічого не змінилося, багато «клієнтів» міської дитячої поліклініки і далі звертаються сюди, не підозрюючи про славу закладу і його назви.

В обласному центрі є кафе «Сходка». Недвозначна назва зовсім не лякає відвідувачів закладу громадського харчування. З контексту випливає, що шанувальники серіалу «Бригада» та кримінальної лірики зможуть тут відчути себе, «як вдома»: «чисто конкретно» попоїсти та випити і поговорити «по понятіях».

З однієї крайнощі в іншу. Змістовий антипод «Сходки» — кафе «Агапе». Цей підвал, в якому ввечері від диму цигарок сокиру можна вішати, чомусь отримав таку філософську назву. Іронія в тому, що давнє значення цього слова — вечірні трапези, які організовувались ранньохристиянськими общинами для формування любові до ближнього та висловлення братських почуттів один одному. За логікою власників, сьогодні під агапе треба розуміти посиденьки зі спиртним та цигарками.

І наостанок. Як вам сауна під назвою «Ох-ах»? Зважаючи на цікаву репутацію сучасних саун, автору назви можна висловити «респект» за чесність.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.