Війна

Я… Україну

Google+PinterestLinkedInTumblr

Що саме БЮТ «робить» з Україною, тепер можна тільки здогадуватися   На місці трьох крапок міг би бути якийсь знак, можуть здогадуватися перехожі. Може серце, а може інший значок, як зараз часто можна побачити на деяких автівках…  

 

Іванофранківці славляться своєю політичною свідомістю. Вона є просто таки неймовірною. На підтвердження цього задля поклонінню політичним «ідолам» в центрі міста поступово створилося своєрідне «святилище», де кожній політичній силі було споруджено окрему тумбу.

Проте останнім часом ці тумби все більше окуповують оголошення зовсім не політичного характеру. Якого ж тоді? Правильно, «купи-продай». І коли тумби більшості політичних сил сяк-так ще зберігають своє політичне спрямування, то обірвана і обгризена тумба БЮТу майже цілком перетворилась на дошку комерційних оголошень.

«Час — це гроші!!! Тайм-тренінг — навчіться управляти своїм часом…», «Музична група терміново шукає гітариста та бас-гітариста для серйозної співпраці…», «Продається 1-кім. новобудова…», «Як відновити зір у природній спосіб?..», «Молода сім’я без дітей зніме 1-кімнатну квартиру у вашому районі…», — це тільки декілька цитат з величезної кількості оголошень на цій тумбі.

Мало того, що тумба використовується не за призначенням, вона й сама скоро втратить ознаки своєї приналежності до БЮТу, якщо вже не втратила. Обдерті червоні серця на білому фоні скоро зовсім зникнуть під оголошеннями. А зізнання в любові Україні втратило серце між словами «Я» та «Україну!» так, що тепер не зовсім зрозуміло, що місцеві БЮТівці на чолі з «батьком» міськрадівської демократії Ярославом Бачкуром роблять з Україною.

В той час, як Юлія Тимошенко активно підіймає свій рейтинг в народі, важко працюючи прем’єр-міністром, то франківські БЮТівці взагалі запустили справу пропаганди серед народу ідей леді «Ю».

Коли готувався номер

Днями БЮТівська тумба облагородилась. Всю «комерцію» заклеїли постерами Фестивалю українського кіно, що проходить під патронатом великого «друга» місцевих БЮТівців, міського голови Віктора Анушкевичуса.

Наш кор.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.