Війна

Статус коханки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Василина Кучерява  Одна з найвідоміших коханок в історії Мерлін Монро  Ольга розповідає, що найстрашніше — це згодитися на це вперше, бо доводиться переступити через себе, а далі з цим якось вже встигаєш зжитися. Усвідомлюєш, що не всім судилося бути дружиною. Зрештою, починаєш шукати у цьому свої плюси. Найголовніше — це ніколи не вірити у все, що він говорить, і знати, що він ніколи не піде від дружини. Якщо не обманювати себе, можна врешті-решт добре влаштувати собі життя. Професійна коханка радить: визначити для себе, що тобі треба від цих стосунків. Це може бути будь-що: увага, реалізація власного «я», гроші, контакти, фізична насолода, певність того, що ти бодай комусь потрібна.

 

Причина суспільної ненависті

Розлучницю, негідницю та мисливицю за чужими чоловіками люди не зрозуміють ніколи. В очах суспільства коханка заслуговує лише ненависті. Адже їй дістається все: починаючи від компліментів і закінчуючи подарунками. Насправді все не так солодко, як зрештою і не солодко бути дружиною, адже це, як правило, ототожнюється з рутинними і нецікавими обов’язками, які скоро переростають у професію.

Комусь коханка потрібна для душі, комусь для тіла, статусу, іміджу, помсти дружині, підтримки психологічного здоров’я, самоствердження. Кожен з чоловіків свідомо чи несвідомо обирає для себе свій варіант. Коханки, як і дружини, бувають різними. Тихі та скандальні, безкорисні і корисливі, красиві і не дуже, розумні і тупенькі — зрештою асортимент багатий, треба тільки вміти шукати. Про них і поговоримо.

 

Нехороші коханки

Кому вони потрібні, ці сміливі, сильні, незалежні? Щось не так — пішов геть. Розумна та інтелігентна інтелектом своїм «задушить», цитатами закидає, по музеях і виставках затягає. Вся слабка і залежна, своєю слабкістю маніпулює, пошкодуєте, що самі не є представником слабкої статі. Але це ще не найстрашніший тип коханок.

 

Емоційний вампір

Здавалася б, що тут такого страшного: «сюсі-пусі» і т.?д. Як би не так! Вона висмоктує всі сили патологічною чуттєвістю, доведе до скаженості своїми дзвінками з зізнаннями в коханні. Їм треба подавати не щось інше, а тільки всю душу, та ще й цілком, яку вона при кожній зустрічі буде вивертати назовні і перекроювати за власним вподобанням. Всепоглинаюча емоційна залежність перетворює її в «липучку». Від такої просто так не відчепишся.

 

Економічний вампір

Копія попередньої, але вивертає вона не душу, а кишені, вимагає не почуттів, а грошей, при цьому здатна довгий час маскуватися під безкорисливу. Мені, мовляв, всі ці шуби та діаманти дарма не потрібні, просто так хочеться відчути себе справжньою жінкою. Спершу стверджує, що їй гроші без необхідності, головне, щоб поряд був справжній чоловік, а потім піде по драбинці — на таксі, на продукти, на косметику, на сукню, на путівку, не меблі, на дачу, на освіту доньки в Англії.

 

Сексуальний вампір

Копія попередніх. Але спустошує не душу і не гаманець, а дещо інше. Здавалось би все так добре починалося: він з квітами на порозі, а вона вже зі словами «Ну що, в ліжко?». Спершу аж до сліз пробирало «Яка жінка!» Та згодом чоловік починає виглядати як витиснутий лимон і ходити на півзігнутих ногах. Ні вечері, ні душу вилити, а щойно повернувшись додому, він засинає. Дружина бігає по медичних світилах та ясновидицях — не допомагає.

 

Резюме

Почуття, гроші і секс — це три речі, які за великим рахунком і потрібні жінці від чоловіка, який бажає завоювати її серце і тіло, але при цьому не просить її руки. Все решту радості і горе вона має і в його відсутність від родичів, дітей, колег, сусідів, подруг. Кожна жінка намагається не тільки закріпити, але й розвинути свій успіх, коли в її долі з’явиться коханець. Дами різні тільки в тому плані, що одній треба більше емоцій, другій — грошей, третій — близькість, але всім — ТРЕБА. Тому якщо чомусь чоловікам бракує, а бажання «забороненого плоду» величезне, то… купуйте собі резинову ляльку — недоліків, які притаманні поганим коханкам, у неї не буде.

 

Коментар від психолога Наталії Чаплинської:

Питання коханки та коханця настільки делікатне, інтимне, таємниче та різноманітне, що вивести якусь формулу чи середньостатистичне майже не­можливо. Ми можемо формулювати любовний трикутник чи говорити про окремі стосунки, але на загал говорити дуже складно, адже причини пошуку людини «на стороні» є дуже різні. Не можна виводити алгоритм добре це чи погано. Що краще — жити в ненависті в сім’ї чи отримувати позитивні емоції на стороні? Є категорія чоловіків, яким коханки потрібні для самоствердження, однак це помилкова потреба. Адже самоствердження чоловіка не повинно відбуватися за рахунок кількості жінок-партнерок. Це найпростіший шлях вирішення комплексу.

Насправді, коли чоловік починає стосунки з іншою жінкою, то треба задуматися обом — і йому, і його дружині. Тому що в сім’ї не може бути винна тільки одна сторона. Причин (першопричин) може бути багато (привід завжди знайдеться). Наприклад, вимушений шлюб через дитину чи як зараз популярні шлюби з розрахунку. Таким чином свої душевні потреби, увагу і все решту люди знаходять на стороні.
В чому програє жінка перед коханкою? Вона свариться, «пиляє», дістає… Натомість коханка не ставить ніяких претензій, може тільки по?жіночому капризувати.

Нині жінки стають самодостатніми, бо все-таки гендерний аспект спрацьовує. Не кожна жінка прагне отримати від чоловіка тільки обов’язки, що притаманне нашим сім’ям, відтак далеко не всі хочуть бути дружинами. Коханкою ж бути простіше, їм чоловіки приділяють більше уваги, натомість від них багато не вимагаючи.

Насправді найскладнішим кроком є зважитись на те, щоб стати коханкою. Як правило, жінка переступає через себе. В одному випадку їй важливо відчути себе потрібною, красивою і чарівною, в іншому — вірною подругою, разом з тим виникає потреба отримувати задоволення, або знайти один з варіантів матеріального збагачення, як свого, так і своєї сім’ї.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.