Війна

Сміттєвал

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Частина першаОсь таку картину спостерігали понеділкового ранку мешканці вулиць Хоткевича та Івасюка. Усі дев’ять контейнерів на майданчику, що знаходиться на території ЖЕО № 8, були не те що переповненні сміттям, а майже поховані під ним.

Виглядає на те, що сміття звідси не вивозили не тільки цього ранку, але й протягом декількох днів. Чи то перевізники (КАТП-0928) вирішили, що у тридцятиградусний мороз працювати занадто холодно, чи до такого висновку дійшла їхня техніка?..

Тутешнім мешканцям від того не легше. Їм доводиться не тільки продиратися через снігові замети у дворах, а ще й оминати сміттєві завали. Не буде дивно, якщо цього місяця вони відмовляться платити і за прибирання прибудинкових територій – ЖЕО, і за вивіз сміття – перевізнику. А ви б платили за таку «якість»?


Частина друга

Інше фото зроблене на тому ж контейнерному майданчику вже наступного ранку. Майже у той самий час, коли начальник служби оперативного реагування Тетяна Клочко доповідала на оперативній нараді у мера. За її словами, «контейнери переповнені, але завалів немає». Хм… Якщо можна вважати, що розсипані довкола пластикові пляшки і купи сміття під контейнерами, – не завали, то вона мала рацію.

Виникає два запитання. Перше, навіщо розфасовувати відходи, якщо одні забирають, а інші ні. І друге – здається, підвищення тарифу на вивіз сміття КАТП-0928 економічно обґрунтувало саме тим, що треба найняти людей, які прибиратимуть контейнерні майданчики. Ще не найняли?