Війна

Штрафи — вгору, дороги — без змін

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Микола Волков Чомусь, йдучи до Європи, в Україні роблять це навпаки. Збільшуються податки, штрафи, а ось держава зовсім не поспішає за ці гроші робити якіснішим життя для своїх громадян. Так сталося і з українськими дорогами.

Штрафи за порушення правил дорожнього руху збільшили, податків з автомобілістів беруть більше, а от дороги чомусь кращими не стають. І це стосується не тільки умов власне для автомобілістів.

Поговоримо про дорожню розмітку. Від її незадовільного стану страждають і пішоходи. Чомусь наші дорожники і автоінспектори ніяк не допетрають, що існуючий нині метод нанесення розмітки, дуже недовговічний, а тому нераціональний. Фарба, якою дорожники малюють пішохідні зебри, «сповзає» вже через декілька місяців. На місці, де мав би бути перехід, немає нічого, окрім дорожнього знаку, який не завжди встановлений належним чином і часто є не дуже помітним.

В результаті — аварійні ситуації на дорогах. Іноді пішохід йде по віртуальному переході, і вислуховує на свою адресу прокльони автомобілістів, бо що їм доводити, коли переходу попросту немає?!

У червні в Івано-Франківську починали наносити супердовговічні пластикові переходи. Проте комунальники наштовхнулись на заборону з боку обласної ДАІ, яка заявила, що червоно-білі зеб­ри не відповідають держстандарту (мовляв, червоний колір використовувати не можна). Хочеться задати риторичне запитання, то, може, проблема не у переходах, а в держстандартах? А, може, у небажанні керівництва ДАІ змінювати щось, що не принесе додаткового прибутку?

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.